05 gru 2018

„Pięć Stawów od kuchni” – wyjątkowa atrakcja do zdobycia!

„Pięć Stawów od kuchni” – wyjątkowa atrakcja do zdobycia!

Na grupie z licytacjami na rzecz TOPR pojawiła się właśnie wyjątkowa aukcja.

 

WEEKEND DLA DWOJGA W PIĘCIU STAWACH

„Cześć – od nas na licytacje mamy fajny temat ? chcecie zobaczyć jak pracujemy i popracować z nami? Ciekawi jesteście gdzie w Dolinie spędzamy wolny czas? Macie ochotę na wycieczkę z nami? To jest to ?

W sobotę będziemy spędzać normalny dzień pracy w schronisku; pieczenie szarlotki, zmywanie, obsługa turystów ? oczywiście fajny wieczór z naszą załogą
W niedzielę pójdziemy na narty, albo pieszą wycieczkę w zależności od Waszych preferencji, pokażemy Wam nasze ulubione miejsca w Dolinie, potem zjemy obiad i koniec weekendu ?

Zapraszamy do licytacji – jak wiecie cel jest świetny, więc z rozmachem…. cena wywoławcza 555 zł. Licytacja trwa do 16.12.2018 do 20.00. Termin ustalimy ze zwycięzcą – mamy cały 2019 ? więc na pewno się dobrze zgramy!”

– piszą Marychna i Marta Krzeptowskie, od lat prowadzące schronisko w Dolinie Pięciu Stawów Polskich.

Ten wyjątkowy weekend licytować można w komentarzach TUTAJ – zachęcamy do jak najliczniejszego dołączania do grupy i dodawania własnych licytacji!

Oczywiście cały dochód z licytacji przeznaczony zostanie na ZRZUTKĘ DLA TOPR, której celem jest wsparcie Fundacji TOPR w zakupie specjalistycznego sprzętu do ratownictwa medycznego. Koniecznie dołączcie!

Tagi: licytacja Pięć Stawów pomoc TOPR


Powiązane artykuły