24 lip 2020

Wejście na Kościelec z kamerą 360°! Zobacz dokładny przebieg szlaku (FILM)

Wejście na Kościelec z kamerą 360°! Zobacz dokładny przebieg szlaku (FILM)

Zapraszamy na niezwykła wirtualną wycieczkę na Kościelec. Dzięki poniższemu filmowi dokładnie poznasz przebieg szlaku i wszystkie trudniejsze miejsca.

 

Piotr Wywiał z żoną Anną realizują wyjątkowy projekt, polegający na przejściu tatrzańskich szlaków z kamerą 360°. Powstały w ten sposób materiał to doskonałe rozwiązanie głównie dla osób, które przed wybraniem się na daną trasę chciałyby zobaczyć jak ona wygląda, poznać najtrudniejsze punkty inaczej niż tylko przez oglądanie zdjęć.

Autorom udało się już zrealizować film z wejścia na Kościelec, kolejne w planach są m.in. Świnica, Giewont, Kozia Przełęcz, Dolina Kościeliska, Grześ, Jarząbczy Wierch, Starorobociański Wierch…Efekty pracy oglądać będzie można na kanale „A chodźże na pole!” w serwisie Youtube.

Tymczasem zapraszamy na wirtualną wycieczkę na jeden z najbardziej charakterystycznych tatrzańskich szczytów, nazywany „polskim Matterhornem”. Wśród wielu osób Kościelec widziany z Hali Gąsienicowej wzbudza lęk przez swoją strzelistą sylwetkę. Czy słusznie? Sami oceńcie przebieg szlaku, obracając obraz w dowolnym momencie:

 

Tagi: edukacja film Kościelec szlak


Powiązane artykuły