09 kw. 2020

Ruszyła Szkoła Górska online! Cykl warsztatów z górskimi fachowcami

Ruszyła Szkoła Górska online! Cykl warsztatów z górskimi fachowcami

Iść w góry nie można, ale szkolić się jak najbardziej. Zachęcamy do udziału w cyklu warsztatów online organizowanych przez 5+ Szkołę Górską.

 

W tym trudnym czasie pandemii nie możemy chodzić w Tatry, szkolić się w terenie, pracować czy normalnie żyć. Ale możemy uczyć się online! Dlatego zapraszamy na warsztaty, z których wiedzę wykorzystacie w górach po powrocie do normalności.

„Cały kwiecień rozpisaliśmy na różne szkolenia, które mogą być wstępem do naszych kursów lub Waszej drogi do samodzielności. Pod okiem Instruktorów 5+ doszkolicie się w tematyce nawigacji, planowania wyjść w góry (aplikacje, GPS), przewidywania pogody czy praktycznych patentów wspinaczkowych, turystycznych czy skiturowych. Szkolą Marcin Józefowicz, Maciek Ciesielski oraz Michał Trzebunia, ale obiecujemy, że tematów i prowadzących będzie więcej” – piszą organizatorzy akcji.

Aby uczestniczyć w wybranych warsztatach, należy mieć konto na portalu Facebook i przy płatności (wybór warsztatów w naszym sklepie) podać adres email, z którego korzystacie na Facebooku. Na każdy warsztat jest utworzona grupa zamknięta, do której zostaniecie dodani. Przy wyborze 5 lub 10 warsztatów rabat naliczy się automatycznie.
Koszt 1 warsztatu: 30 zł
Pakiet 5 warsztatów: 130zł
Pakiet 10 warsztatów: 250zł

Szczegóły, program i zapisy tu: http://szkola-gorska.pl/

Organizatorzy chcą też wesprzeć służbę zdrowia – 10% z wpłat przekażą na pomoc w walce z epidemią: https://www.facebook.com/donate/558314954789637/3246098692076136/

Zapraszamy Was też serdecznie do kontaktu z nami – mailowo, telefonicznie czy na facebooku – mimo sytuacji, działamy nie tylko w świecie wirtualnym ? A jeśli w maju niewiele się zmieni, zaprosimy na kolejne szkolenia. Trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia w Tatrach!

Tagi: 5+ Szkoła Górska edukacja szkolenie turystyka warsztaty


Powiązane artykuły