09 lip 2018

Niezwykły audiobook z wyprawy Andrzeja Bargiela na K2 – posłuchaj za darmo!

Niezwykły audiobook z wyprawy Andrzeja Bargiela na K2 – posłuchaj za darmo!

Polecamy Waszej uwadze cykl audiobooków przekazywanych prosto spod szczytu K2.

 

Andrzej Bargiel i Janusz Gołąb są właśnie w Karakorum, dziś dotarli do bazy pod K2. Celem wyprawy jest zdobycie drugiego co do wysokości szczytu na Ziemi oraz pierwszy w historii ciągły zjazd na nartach z jego wierzchołka. Przy okazji tego projektu Andrzej Bargiel nawiązał współpracę z serwisem Storytel, udostępniającym streamingi audiobooków.

„Nazywam się Andrzej Bargiel. Oto moja historia. Historia mojej wyprawy na K2, Górę Gór, ostatni ośmiotysięcznik, który opiera się zdobyciu zimą. Dla mnie jednak szczyt to dopiero początek – potem zaczyna się to, co kocham, czyli zjazd. A, bo nie wspominałem – ja wspinam się na góry po to, by zjeżdżać z nich na nartach. Wracam, po raz kolejny, na K2. Nawet ja nie wiem, jak to wszystko skończy się w tym roku… Wyruszmy razem na tę wyprawę. Oto jej pierwszy rozdział.”

Tak rozpoczyna się dostępny już na platformie pierwszy odcinek, nawiązujący do zeszłorocznego pobytu pod K2. W kolejnych tygodniach pojawiać się będą kolejne części – historie przekazywane na bieżąco z samego serca akcji!

Przy rejestracji ze strony https://atak2.storytel.pl/ otrzymacie 30-dniowy bezpłatny dostęp do audiobooków!

Posłuchaj pierwszego odcinka audiobooka.

 

Tagi: Andrzej Bargiel audiobook himalaizm K2 Karakorum narciarstwo Storytel


Powiązane artykuły