02 lut 2017

Chcieli podzielić się zdjęciem z Tatr. Zostali „zjechani” za…rodzaj spodni

Chcieli podzielić się zdjęciem z Tatr. Zostali „zjechani” za…rodzaj spodni

Internetowi eksperci znów dali żenujący popis swoich możliwości.

 

Dwa dni temu na Jacek wrzucił na popularną grupę Tatry – górskie wędrówki zdjęcie siebie z partnerką na wycieczce tatrzańskiej. Przypuszczał zapewne, że grupa ta – przynajmniej sądząc po nazwie – ma służyć dzieleniu się właśnie takimi zdjęciami i przeżyciami związanymi z wędrówek po górach.

Pamiątkowa fotografia wykonana w jednej z dolin szybko stała się jednak pożywką dla „ekspertów”, którzy, jak to zwykle bywa, skrytykowali parę za ubiór. „Nie ma to jak wyprawa w góry w jeansach” – komentuje jeden z nich. „Dżinsy jak dżinsy. Ale torebusia!” – dodaje inna internautka.

 

fot. Screen z grupy Tatry – górskie wędrówki

 

Nastała wyjątkowo parszywa moda na ocenianie w Internecie wszystkich i wszystkiego. Czy naprawdę widok dwójki szczęśliwych ludzi na wycieczce sprawia, że musicie oderwać się od ulubionego serialu i napisać złośliwy komentarz? Dodatkowo z idiotycznym zarzutem…Powinniście wszak rozpoznać miejsce, gdzie zdjęcie zostało wykonane. I ocenić, że przy tej pogodzie i warunkach można by tam było dotrzeć spokojnie nawet w przebraniu Batmana. A to, czy ktoś po górach chodzi w jeansach czy spodniach trekkingowych za 1000 zł nie powinno Was interesować.

Oczywiście „eksperci” zostali szybko stłamszeni w przez większość komentujących. Sam fakt, że pod takim zdjęciem do takich dyskusji musi dochodzić, jest jednak żenujący.

Warto przypomnieć sobie/dowiedzieć się w jakich strojach dawniej ludzie śmigali po Tatrach. I pewnie radzili sobie lepiej niż większość krytykujących 🙂

 

fot. Narodowe Archiwum Cyfrowe

Tagi: internet krytyka Tatry ubiór wycieczka zdjęcie


Powiązane artykuły