06 sie 2018

ZakoLove – pełne atrakcji centrum turystyczne w Zakopanem

ZakoLove – pełne atrakcji centrum turystyczne w Zakopanem

Zachęcamy do odwiedzenia nowoczesnego centrum turystycznego ZakoLove przy Krupówkach.

 

Otwarte w tym roku centrum cieszy się dużym zainteresowaniem turystów. Wystarczy wspomnieć, że tygodniowo odwiedza je nawet 10 tysięcy osób! Co świadczy o atrakcyjności ZakoLove?

To nie tylko punkt informacji turystycznej, ale przede wszystkim miejsce pełne atrakcji. Największą jest multimedialna mapa Tatr. Po wybraniu miejsca docelowego wycieczki, na dużym ekranie zobaczymy przebieg trasy naniesiony na plan topograficzny oraz zdjęcia. Na odwiedzających czeka również m.in. pamiątkowa fotobudka, gogle VR czy makieta kolejki górskiej.

„Naszym celem jest stworzenie nowej ery marketingu. Chcemy pokazać przyjezdnym, że Podhale może być nowoczesne i zorganizowane, że jesteśmy najlepszym kurortem w Polsce i nie tylko w Polsce. Chcemy, żebyście byli tego częścią, bo to Wy tworzycie ten region, to Wy jesteście jego duszą i sercem.” – czytamy na stronie internetowej centrum.

W centrum uzyskacie również informacje na temat aktualnych wydarzeń, wartych odwiedzenia muzeów, polecanych restauracji czy kawiarni, a także licznych atrakcji turystycznych na Podhalu.

ZakoLove – Nowoczesne Centrum Turystyczne – ul. Krupówki 30.

 

fot. Zakolove – Nowoczesne Centrum Turystyczne

Tagi: atrakcje Krupówki turyści turystyka Zakolove Zakopane


Powiązane artykuły