08 kw. 2019

Zacznij biegać w terenie, korzystaj z wiosennych promocji! Zapraszają Salomon oraz Intersport!

Zacznij biegać w terenie, korzystaj z wiosennych promocji! Zapraszają Salomon oraz Intersport!

Zmiana czasu na letni, temperatury dochodzące do 20 stopni, wreszcie co raz bardziej suche górskie szlaki – nadszedł czas wiosny! Dłuższe, słoneczne dni i cieplejsza aura to idealny moment, żeby maksymalnie cieszyć się bieganiem. Jak to osiągnąć? Zacznij biegać w terenie! Marka Salomon wraz z siecią sklepów Intersport pomogą postawić Wam pierwsze trailowe kroki. Dołącz do naszych bezpłatnych treningów biegowych na trailowych ścieżkach, testuj produkty Salomona oraz Suunto. Przyjdź do sklepów Intersport i przy zakupie butów biegowych odbierz plecak Trailblazer 10. Zacznij biegać w terenie!

 

Wszyscy obserwujemy wzrosty frekwencji na imprezach organizowanych na trailowych ścieżkach, co roku do kalendarza biegów górskich dochodzą nowe imprezy. To najlepszy dowód na to, że każdy kto skusi się trening lub start w zawodach trailowych, będzie już zawsze do tego wracał. Z pewnością bieganie w terenie jest bardziej wymagające. Zmienna nawierzchnia, podbiegi, zbiegi, przeszkody, zachowanie pełnej koncentracji w czasie treningu czy wreszcie bieg w nieustającym zmiennym tempie to najważniejsze cechy biegania w terenie. Na trailowych i górskich ścieżkach nie ma nudy. Każdy trening może mieć w sobie smak przygody. Odpoczynek od zatłoczonego miasta, dotlenienie, obcowanie z przyrodą, a często piękne widoki to bez wątpienia największe plusy biegania w terenie.

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma możliwość mieszkać poza miastem, ale pamietajcie, że każdy może pozwolić sobie na bieganie blisko natury. Skorzystaj z naszych porad, jak z biegania miejskiego przerzucić się na trailowe.

Wraz z Intersportem zapraszamy na treningi biegowe w terenie, które będą powiązane z testami butów Salomona w wybranych miastach w Polsce. Pojawimy się między innymi w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście, Katowicach, Biesku-Białej, Łodzi, Rzeszowie i kilku innych miastach. Podczas treningów biegowych będziecie mieli okazje testować obuwie, a same zajęcia będą prowadzone przez ambasadorów marki Salomon. Nasze testy będą odbywały się w tygodniu o godzinie 18:30 na dystansach około 5-8 km. Zajęcia są bezpłatne, a ilość miejsc ograniczona. Każdy uczestnik wspólnych testów organizowanych wraz z Intersportem otrzyma specjalną bandanę, idealną na wiosenną pogodę. Wszelkie informację o treningach: miejscu, dacie, godzinie, trenerze znajdują się na stronie:
https://www.salomon.com/pl-pl/running (zakładka “Warsztaty”)

Jeśli chcecie być na bieżąco ze wskazówkami jak rozpocząć bieganie w terenie dołączcie do naszej społeczności  facebook’owej: @salomonrunning.pl
Pamiętajcie, że cały czas podczas trwania akcji, w sklepach Intesportu czekają na was doradcy, którzy pomogą wam dobrać odpowiednie buty, a także podpowiedzą jak zacząć przygodę z bieganiem w terenie.

Wspólne treningi Salomona i Intesportu będą odbywały się od 4 kwietnia do 30 maja. Podczas treningów będziecie mogli przetestować między innymi modele: Sense Escape 2, Speedcross 5, Salomon Sense Escape Nocturne. W trakcie testów nasi ambasadorzy opowiedzą Wam jak przygotować się do biegania w terenie, jak odpowiednio dostosować sprzęt, na co zwrócić uwagę w trakcie podbiegów czy zbiegów. Bieganie w terenie często kojarzy nam się z koniecznością wyjazdu poza miasto, co w tygodniu jest bardzo trudne. Dlatego nasi abasadorzy przygotowali najbardziej atrakcyjne trasy, które pozwolą odkryć na nowo wiele miejsc w waszych miastach i pokazać, że nie zawsze musimy biegać po asfalcie. Wspólne treningi to także doskonała okazja nawizązania nowych znajomości i możliwość dzielenia się swoją pasją. Zapiszcie się na testy już dzisiaj!

I najważniejsze. W okresie 4 kwietnia do 30 maja i w wytypowanych sklepach Intersport, których listy znajdziecie na stronie sklepu, czekają na Was specjalne promocje zakupowe. Przy zakupie dowolnego obuwia biegowego marki Salomon w wytypowanych sklepach Intersportu, zgarniecie w prezencie plecak Trailblazer 10 tylko za 1 zł. Wartość plecaka to aż 219 złotych.

Więcej informacji o promocjach i całej akcji znajdziecie na:
Strona Interesportu: https://www.intersport.pl/kampanie/salomon-sense-escape-2-gtx

Zacznij biegać w terenie!

Materiały organizatora

Tagi: bieganie obuwie Salomon


Powiązane artykuły