11 lut 2022

Wypożycz ubrania narciarskie 4F już od 129,50 zł za tydzień

Wypożycz ubrania narciarskie 4F już od 129,50 zł za tydzień

Jeśli jeździsz na narty tylko kilka razy w sezonie i nie chcesz inwestować w drogie ubrania albo wybierasz się w góry po raz pierwszy i nie masz pewności, czy Ci się spodoba, to może być coś dla Ciebie.

 

Nadeszła era wypożyczania! W trosce o planetę i w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów rozpoczęliśmy testowy projekt wypożyczalni ubrań narciarskich, w ramach strategii środowiskowej 4F Change.

Dlaczego warto wypożyczać?

Wypożyczenie pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i przestrzeń życiową. Jeżeli białe szaleństwo trwa dla Ciebie tydzień w sezonie, to za wypożyczenie kompletnego stroju narciarskiego zapłacisz tylko ułamek jego pełnej ceny, a w Twojej szafie nie będzie zalegała niepotrzebna Ci przez 51 tygodni w roku odzież. Co więcej, co sezon możesz jeździć w ubraniach z nowych kolekcji, które będą dopasowane do pogody (w końcu zupełnie inaczej jeździ się w mroźnym grudniu, a inaczej w marcowym słońcu), a także do Twoich zwiększających się umiejętności i wymagań. Paczkę wysyłamy w przeciągu 24 godzin od złożenia zamówienia, a dostarcza ją do Ciebie za darmo i odbiera kurier. Strój jest zawsze świeży i wyprany, a Ty nie musisz martwić się o jego wyczyszczenie po skończonej jeździe – zrobimy to za Ciebie! Dodatkowo, jeśli rozważasz zakup odzieży zimowej, to wypożyczenie pozwoli Ci przetestować produkt i sprawdzić, czy Ci odpowiada, zanim zdecydujesz się go nabyć.

Na wypożyczeniu zyskasz nie tylko ty, ale również środowisko. Wypożyczając, sprawiasz, że ubrania są cały czas w użyciu i służą wielu osobom, a ty nie musisz kupować coraz to nowych. Co ważne, po sezonie ubrania z wypożyczalni zyskają drugie życie i zostaną wprowadzone do sprzedaży w ramach programu Wear_Fair.

MASZ WYBÓR

Co roku możesz jeździć w odzieży z najnowszych kolekcji, dopasowanej do warunków pogodowych kurortu, który w danym sezonie wybierzesz, a także do Twoich zwiększających się umiejętności i wymagań.

TESTUJESZ

Jeśli rozważasz zakup odzieży zimowej, możesz wypróbować produkt i sprawdzić, czy Ci odpowiada, zanim zdecydujesz się go nabyć.

OSZCZĘDZASZ

Płacisz tylko za wypożyczenie, co jest dużo bardziej ekonomiczne, jeśli białe szaleństwo to dla Ciebie kilka/kilkanaście dni w sezonie.

MASZ WIĘCEJ MIEJSCA W SZAFIE

Nie musisz przechowywać odzieży, ani o nią dbać, kiedy jej nie używasz.

JESTEŚ BARDZIEJ EKO

Wypożyczając, sprawiasz, że ubrania są cały czas w użyciu, a ty nie musisz kupować kolejnych i kolejnych. Co więcej, po sezonie ubrania z wypożyczalni zyskają drugie życie i zostaną wprowadzone do sprzedaży w ramach programu Wear_Fair.

Ubrania, które wstawiamy do wypożyczalni, są nowe. W sezonie zimowym będą służyć naszym klientom, po jego zakończeniu zaś, odświeżone i naprawione, trafią do drugiego obiegu w ramach programu 4F Change i będzie je można kupić w strefach Wear_Fair.

Niech pogoda Ci dopisuje, a nasze ubrania służą jak najdłużej, zapewniając komfort i ciepło. Pamiętaj, że spędzą w górach całą zimę, więc dbaj o nie, żeby kolejne osoby mogły się nimi cieszyć równie mocno.

Oferta wypożyczalni dostępna na stronie: 4fchange.com

SKORZYSTAJ ZE ZNIŻKI 20% Z KODEM 4F-RENT

Tagi: 4F narciarstwo narty odzież wypożyczalnia


Powiązane artykuły