25 paź 2016

Wypadek w Tatrach obrócił jej życie o 180 stopni. Potrzebne wsparcie dla Izy

Wypadek w Tatrach obrócił jej życie o 180 stopni. Potrzebne wsparcie dla Izy

Po nieszczęśliwym wypadku w Tatrach Iza potrzebuje naszej pomocy.

 

Ze zdjęcia patrzy na nas młoda, uśmiechnięta dziewczyna. 9 sierpnia 2016 roku jej życie uległo zmianie. Z osoby bez żadnych ograniczeń w jednej chwili stała się osobą niepełnosprawną. Poniżej zamieszczamy apel Izy, prosząc o choćby symboliczne wsparcie dla jednej z nas.

„Podczas długo wyczekiwanej przeze mnie wycieczki w Tatry, doszło do nieszczęśliwego wypadku. Wraz z ogromnym odłamkiem skalnym odpadłam od skały. Spadłam z wysokości 5 metrów na plecy, następnie spadałam kolejne 40 metrów w dół. W wyniku upadku mam złamany kręgosłup oraz jestem sparaliżowana od piersi w dół.

W chwili obecnej moja codzienność sprowadza się do pobytów w szpitalu oraz intensywnej rehabilitacji. Moje życie wymaga wielu zmian, przede mną trudny okres. Potrzebuje pomocy w powrocie do zdrowia i odzyskaniu samodzielności. 
 

Jeśli chcesz, możesz wesprzeć mnie w tym przekazując darowiznę na dalszą rehabilitacje, zakup sprzętów oraz inne wydatki związane z codzienną egzystencją. 
Pomóc można wysyłając SMS-a pod nr 75 165 o treści POMOC 6435, przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON (KRS 0000270809) z dopiskiem Siudzińska 6435, a także robiąc zakupy za pomocą portalu fanimani.pl”

 

Z góry dziękujemy.

Tagi: pomoc społeczność Tatry wsparcie wypadek


Powiązane artykuły