03 lip 2024

Wakacje inaczej czyli oferty No Limits

Wakacje inaczej czyli oferty No Limits

Większość wakacyjnych kierunków kojarzy się z plażowaniem, pływaniem w basenie, wieczornymi animacjami i jedzeniem all inclusive, a zatem z klasycznym odpoczynkiem. Jednak osoby aktywne, kochające przygody oraz takie, które pragną czegoś więcej od wyjazdu, powinny zainteresować się programem no limits. Górskie trekkingi i ekspedycje z dala od utartych szlaków, wspaniałe rejsy, narciarskie szaleństwa na stoku czy afrykańskie safari to tylko kilka z aktywności, które możesz wybrać. Sprawdź czy oferta no limits jest stworzona właśnie dla Ciebie.

 

Czym jest oferta no limits?

Ta oferta z pewnością nie należy do standardowego rodzaju wypoczynku. Nie są ani leniwe spacery po okolicy, wieczorne dyskoteki czy popołudniowy aqua aerobik. No limits stworzone zostało na potrzeby osób, które nudzi przesiadywanie w hotelach i szukają intensywnych wrażeń. Jest to zestaw różnego rodzaju wyjazdów pełnych emocji i przygód, które dostarczą Ci wielu przeżyć i wspaniałych wspomnień. Oferty zwykle łączą w sobie przelot i noclegi z wyżywieniem oraz główną atrakcję wyjazdu – jak np. trekking pod słynną Annapurną czy safari 4×4 w Ugandzie. Bardzo istotną kwestią podczas takich wyjazdów jest również ubezpieczenie i opieka polskojęzycznego pilota. Oferta biura podróży Itaka zawiera wszystkie te elementy. No limits to nic innego jak pełne adrenaliny wyjazdy, dla chętnych przygód podróżników. Historie o nurkowaniu z wspaniałymi morskimi stworzeniami, nartach pośród wysokich szczytów górskich, safari z lwami czy trekkingu w najodleglejszych zakątkach świata nie będą istnieć jedynie w sferze marzeń.

 

Dla kogo jest oferta no limits?

Jest to oferta dedykowana przede wszystkim osobom, które kochają kontakt z naturą, szukają wrażeń, a adrenalina jest im równie potrzebna do życia, jak tlen. Jeśli pragniesz przeżyć wspaniałą przygodę i wybrać się w podróż przygotowaną przez ekspertów pasjonujących się ekstremalnymi wyprawami, wakacje no limits mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Nie musisz jednak być wprawionym górołazem ani doświadczonym podróżnikiem. Oferta jest na tyle szeroka i różnorodna, że każdy może znaleźć taką, która będzie spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Jeśli zatem chcesz zobaczyć czy ekstremalne wrażenia są czymś dla Ciebie, taka alternatywa dla standardowego urlopu może Ci się spodobać.

 

Trekking w ofertach no limits

Trekking jest formą aktywności, podczas której wysilisz ciało, ale za to pozwolisz odpocząć umysłowi. Niesamowite widoki, świeże powietrze i kontakt z naturą – to właśnie pierwsze skojarzenia, które przychodzą do głowy na myśl o trekkingu. Doskonałym połączeniem są górskie wędrówki razem z odkrywaniem nowych państw, a w tym doświadczenie różnorodności krajobrazu i natury. Bułgaria to nie tylko Złote Piaski i Słoneczny Brzeg. To także parki narodowe Piryn i Riła, a w nich fantastyczne szlaki doskonałe dla nieco bardziej wprawionych górołazów. Równie ciekawą opcją jest wyprawa na gruziński szczyt Kazbek. Nazywany przez Gruzinów „Tronem Prometeusza” jest jednym z najbardziej znanych i najłatwiejszych do zdobycia pięciotysięczników na świecie. Osoby spragnione dalekiej podróży i nieco większej ilości wrażeń zdecydowanie zainteresuje wyprawa do bazy pod Annapurną w Nepalu lub wycieczka górska po Peru i Boliwii. Podczas każdej wycieczki zapewniony jest przewodnik górski, który dba o bezpieczeństwo uczestników. To tylko niektóre z wielu wspaniałych i pełnych wrażeń ofert trekkingowych.

 

Możliwości na spędzenie nietypowego urlopu jest cała masa. Od wycieczek górskich, przez narty aż po rejsy żaglowe i safari. Przekonaj się, która opcja jest stworzona właśnie dla Ciebie. Poznaj oferty aktywnych wakacji na stronie No Limits w ITACE.

Tagi: trekking turystyka wakacje wycieczka


Powiązane artykuły