09 maj 2021

W Zakopanem powstaje pierwszy w Polsce salon firmowy marki Dynafit

W Zakopanem powstaje pierwszy w Polsce salon firmowy marki Dynafit

Już 12 maja specjalizująca się w górskich sportach wytrzymałościowych marka DYNAFIT otworzy podwoje swojego monobrandowego sklepu w Zakopanem. Jest to pierwszy tego typu sklep w Polsce i dopiero drugi na świecie. Ekskluzywnym punktem handlowym niemieckiej marki zawiadywać będzie doświadczona firma Polar Sport, która od wielu lat współpracuje z jej właścicielem – Grupą Oberalp.

 

Premierowy monobrandowy sklep DYNAFIT w Polsce to nie lada gratka dla pasjonatów skitouringu i biegów górskich. Ekspert spod znaku śnieżnej pantery, który do tej pory dzielił przestrzeń w salonie na Krupówkach 36 z siostrzaną marką SALEWA, w końcu zyskuje własne miejsce. Na 50 metrach kwadratowych w Centrum Handlowym Krupówki 40 DYNAFIT rozwinie skrzydła i zaprezentuje pełną sezonową ofertę: od zawodniczych produktów DNA po linie o bardziej turystycznym charakterze. Dopracowane wnętrze sklepu odzwierciedlać będzie nowoczesny charakter marki, która już od blisko 40 lat wyznacza trendy i podnosi technologiczną poprzeczkę w dziedzinie górskich sportów wytrzymałościowych.

„Myśl techniczna DYNAFIT wielokrotnie wyprzedzała swoją epokę. Od kilku dekad pokazujemy światu, jak bardzo potrafimy ułatwić́ wysiłek w górach. Dzięki naszym produktom pokonywanie żmudnych podejść, podbiegów czy dużych przewyższeń́ wreszcie staje się przyjemne. Chcemy pozostać częścią sceny górskich sportów wytrzymałościowych, zarówno poprzez współpracę z największymi imprezami skituorowymi czy trail runningowymi i wspieranie zawodowych wyjadaczy, jak i dzielenie się pasją ze sportowcami na poziomie amatorskim. Monobrandowy sklep to nieocenione narzędzie w tym procesie – jest to nasza wizytówka pozwalająca urzeczywistnić wszystkie pomysły marki związane z eksponowaniem produktów, rozplanowaniem powierzchni i całym efektem wizualnym, ale przede wszystkim miejsce jakościowego kontaktu z klientem końcowym.” – mówi Piotr Gąsiorowski, Manager ds. Sprzedaży DYNAFIT w Polsce.

Od 1984 roku kluczowym ogniwem oferty DYNAFIT pozostają skitourowe produkty z kolekcji Hardgoods. Narty, buty oraz legendarne już wiązania pinowe cieszą się niezmiennie specjalnym uznaniem klientów również dzięki fachowemu serwisowi i doradztwu przedstawicieli marki. W celu podtrzymania jakości usług nowy sklep na Krupówkach będzie ściśle współpracował z lokalnym centrum testowym i serwisem marki – punktem Tatra Trade, oferującym już ponad 100 testowych par nart DYNAFIT, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych profesjonalistów. Monobrandowe salony DYNAFIT to świeży i odważny projekt Oberalp. Realizację jego drugiej na świecie odsłony Grupa powierzyła doświadczonemu partnerowi handlowemu – krakowskiej firmie Polar Sport.

„Sklep firmowy DYNAFIT to zupełnie nowa koncepcja, więc jesteśmy dumni, że zostaliśmy docenieni i obdarzeni zaufaniem przez centralę Oberalp we Włoszech i że to my poprowadzimy pierwszy taki punkt na handlowej mapie Polski. Wierzę, że sprostamy zadaniu. Działamy już̇ prawie 30 lat, a od dziesięciu systematycznie powiększamy naszą sieć sklepów. Zdążyliśmy wypracować swoje standardy i procedury. Mimo upływu czasu i dużych zmian na rynku, kluczowe pozostaje budowanie długotrwałej relacji z klientami. Z doświadczenia wiemy, że Internet nie zastąpi wykwalifikowanego doradcy sprzętu górskiego w dobrze zaopatrzonym sklepie.” – komentuje Grzegorz Rojek, Dyrektor Polar Sport Sklepy Górskie.

Pierwszy w Polsce salon firmowy Dynafit zaprasza już od 12 maja 2021 roku do Centrum Handlowego Krupówki 40!

Tagi: Dynafit Krupówki odzież sport Zakopane


Powiązane artykuły