09 lip 2015

Tatromaniak.pl ma 1 rok!

Tatromaniak.pl ma 1 rok!

Dziś mija dokładnie rok od uruchomienia portalu Tatromaniak.pl. Dziękujemy, że jesteście z nami.

 

9 lipca 2014 roku oficjalnie ruszyliśmy z portalem www.tatromaniak.pl (wcześniej Tatromaniak funkcjonował praktycznie tylko na Facebooku, strona internetowa nie działała w trybie codziennym). Losy portalu były dla nas olbrzymią zagadką. Nie wiedzieliśmy na ile pomysł się „przyjmie” i w jakim stopniu będziecie chcieli uczestniczyć w jego życiu. Na szczęście wszelkie obawy okazały się bezpodstawne – od początku publikowane na stronie treści cieszyły się Waszym zainteresowaniem, a z czasem było już tylko lepiej.

Dość powiedzieć, że przez rok działania portal Tatromaniak.pl zanotował 4 323 244 odsłon, skupiając 1 168 613 unikalnych użytkowników!

Trzymanie tego w ryzach z dbałością o aktywność i jakość wymaga mnóstwo pracy i wyrzeczeń, lecz również daje sporą satysfakcję. Nie brakuje ambitnych planów na dalszy rozwój, wszystko wymaga jednak czasu (o pieniądzach nie wspominając).

W każdym razie, z okazji urodzin mamy dla Was kilka niespodzianek, szczegóły niebawem 🙂

Tymczasem mamy nadzieję, że Tatromaniak.pl to miejsce, w którym każdy z Was zdołał dotychczas znaleźć coś ciekawego i przydatnego. Dziękujemy, że nas wspieracie i raz jeszcze – bardzo liczymy na Waszą aktywność, bo jest ona kluczem do tego, by Tatromaniak po prostu mógł dalej istnieć.

Krzysztof Baraniak

Tagi: portal Tatromaniak urodziny


Powiązane artykuły