09 Lip 2015
5

Tatromaniak.pl ma 1 rok!

Dziś mija dokładnie rok od uruchomienia portalu Tatromaniak.pl. Dziękujemy, że jesteście z nami.

 

9 lipca 2014 roku oficjalnie ruszyliśmy z portalem www.tatromaniak.pl (wcześniej Tatromaniak funkcjonował praktycznie tylko na Facebooku, strona internetowa nie działała w trybie codziennym). Losy portalu były dla nas olbrzymią zagadką. Nie wiedzieliśmy na ile pomysł się „przyjmie” i w jakim stopniu będziecie chcieli uczestniczyć w jego życiu. Na szczęście wszelkie obawy okazały się bezpodstawne – od początku publikowane na stronie treści cieszyły się Waszym zainteresowaniem, a z czasem było już tylko lepiej.

Dość powiedzieć, że przez rok działania portal Tatromaniak.pl zanotował 4 323 244 odsłon, skupiając 1 168 613 unikalnych użytkowników!

Trzymanie tego w ryzach z dbałością o aktywność i jakość wymaga mnóstwo pracy i wyrzeczeń, lecz również daje sporą satysfakcję. Nie brakuje ambitnych planów na dalszy rozwój, wszystko wymaga jednak czasu (o pieniądzach nie wspominając).

W każdym razie, z okazji urodzin mamy dla Was kilka niespodzianek, szczegóły niebawem 🙂

Tymczasem mamy nadzieję, że Tatromaniak.pl to miejsce, w którym każdy z Was zdołał dotychczas znaleźć coś ciekawego i przydatnego. Dziękujemy, że nas wspieracie i raz jeszcze – bardzo liczymy na Waszą aktywność, bo jest ona kluczem do tego, by Tatromaniak po prostu mógł dalej istnieć.

Krzysztof Baraniak

Tagi: portal Tatromaniak urodziny


Komentarze:
Image of Agnieszka.K

Agnieszka.K |9 lipca 2015

I oby tak dalej!!! sto lat
I oby tak dalej!!! sto lat powodzeń i kreatywności w tworzeniu mojego ukochanego serwisu!!! dzień bez Tatromaniaka to dzień stracony...codziennie tu jestem
(oczywiście kiedy nie ma mnie w górach) ;-) Wszystkiego naj naj z okazji roczku!

Image of Christopher

Christopher |10 lipca 2015

Gratulacje i życzę dalszych

Gratulacje i życzę dalszych sukcesów w prowadzeniu strony bo Tatromaniak jest bardzo potrzebny miłośnikom Tatrzańskich wędrówek :) ,ale przydałoby się żeby każdy użytkownik mógł dodawać zdjęcia do galerii przypisanej do konta ponieważ każdy z nas ma fotografie naszych pięknych gór i chętnie byśmy je udostępnili :)

Image of JaRaz

JaRaz |11 lipca 2015

Gratulacje, kolejnych lat
Gratulacje, kolejnych lat pełnych pomysłów.

Image of Michał Greń

Michał Greń |13 lipca 2015

Czego życzyć ?
Czego życzyć ?
Na pewno wielu lat nie przerwanej działalności.
Dojrzałych dyskusji pod każdym artykułem.
Dotarcia do wszystkich miłośników przyrody.
By artykuły nie tylko informowały ale również uczyły czytających.
No i wielu, wielu innych ciepłych życzeń.
Hej :)

Powiązane artykuły

Ostatnio Dodane Zdjęcia

Dołącz do społeczności Tatromaniaka

ZAREJESTRUJ SIĘ