02 Cze 2017
3

Słowacy zastrzelili tatrzańską niedźwiedzicę

Zastrzelono niedźwiedzicę, która w ostatnim czasie schodziła z młodymi do podtatrzańskich miejscowości.

 

Jakiś czas temu głośno było o przypadku niedźwiedzicy, która wraz z młodymi spędziła prawie cały dzień na drzewie w Starym Smokowcu. Ostatecznie zwierzęta zeszły na dół i zostały przewiezione z powrotem w góry (ZOBACZ FILM).

Niestety, spotkał ją przykry koniec. Jak informuje serwis internetowy nasmikulas.sme.sk, wczoraj w okolicach Liptowskiego Mikulasza niedźwiedzica pojawiła się ponownie wśród osad ludzkich. Rozstała się z młodymi i weszła na drzewo. Służby sprawiły, że z niego zeszła. Niestety, nie udało się odgonić zwierzęcia w stronę wolnej przestrzeni. Wtedy policjanci wydali rozkaz jej zastrzelenia.

Źródło: www.nasmikulas.sme.sk/www.tygodnikpodhalanski.pl

Tagi: niedźwiedź niedźwiedzica przyroda Słowacja Tatry Słowackie zwierzęta


Zalogowany jako :

Dodaj komentarz:

Komentarze:
Image of ZOŁZA

ZOŁZA |6 czerwca 2017

I to wszystko?! Uważacie ,że
I to wszystko?! Uważacie ,że wszystko jest ok,że tak naprawdę nic się nie stało?!
Idiotyzm,debilizm,obłuda!!!!!! brak mi słów,szlag mnie trafia! Ciężko było uśpić niedźwiedzicę i odtransportować w bardziej bezludną część Tatr?! A co z młodymi ,przecież to tegoroczne potomstwo? Zasilą inwentarz któregoś z zoo?!!!
Czy za niedługo przeczytamy,że znaleziono je martwe?
Pytam; DLACZEGO POZWOLONO ABY LUDZIE Z BLISKA FOTOGRAFOWALI I FILMOWALI NIEDŹWIEDZICĘ Z MŁODYMI KIEDY WDRAPAŁA SIĘ NA DRZEWO?!!!!!! DLACZEGO nie pozostawiono zwierząt w spokoju,aby się odstresowały i spokojnie zeszły?!!! Ludzie przestańcie być egoistami! PAMIĘTAJCIE!!!! Matka Natura i tak z nami wygra.Zacznijmy z nią żyć w zgodzie.

Image of ZOŁZA

ZOŁZA |18 czerwca 2017

Dzięki za informację.
Dzięki za informację.
Pozwól,że odniosę się do tego co napisałeś na końcu.Jak wytłumaczyć to zwierzakom,że mają się trzymać od ludzi jak najdalej od ich głupoty? Skoro My ludzie stoimy na czele Homo Sapiens to uważam,że do nas należy aby trzymać się jak najdalej od dzikich zwierząt,a prawda jest taka,że zachowujemy się jak małe dzieci które pierwszy raz / mam na myśli ,że nigdy wcześniej ani np na obrazku nie widzieliśmy /widzimy zwierzaczka i za wszelką cenę chcemy wręcz MUSIMY go dotknąć . To my kurczymy ich naturalne tereny,zabieramy ich dom. Pchamy się wszędzie bo mamy taki kaprys. One nie maja spokoju, brakuje im pozywienia,osady ludzkie są coraz bliżej a co za tym idzie łatwy pokarm.
Skoro były z nią takie problemy to ja również można było uśpić i odtransportować do rezerwatu np na Węgrzech.
Jak jakiś zboczeniec,degenerat zabije swoją rodzinę ma zapewnione w najgorszym wypadu dożywotnie,,sanatarium" ma czapewniony wikt i opierunek.Może inaczej,jak taki osobnik popełni przestępstwo np pedofil gwałtu i po x latach wyjdzie na wolność i popełni je ponownie,nikt go nie uśmierca,wraca do ,,sanatorium". Dlaczego zwierzęta zostają skazane na śmierć?
Jesteśmy samolubami,snobami,obłudnikami.Wstydzę się za nas ludzi.

Powiązane artykuły

Ostatnio Dodane Zdjęcia

Dołącz do społeczności Tatromaniaka

ZAREJESTRUJ SIĘ