10 kw. 2019

Skradziono aparat ze schroniska w Tatrach! Apel do złodzieja

Skradziono aparat ze schroniska w Tatrach! Apel do złodzieja

Zamieszczamy apel do osoby, która przywłaszczyła sobie cudzy aparat w schronisku na Hali Kondratowej.

 

W dniu 7 kwietnia w godzinach 12.00-12.30 w schronisku został skradziony aparat Nikon D3200.

„APELUJĘ DO ZŁODZIEJA O ZWROT APARATU. Mam nadzieję, że masz jeszcze odrobinę honoru! Nadmieniam, że dane z monitoringu ze schroniska na Hali Kondratowej wraz z numerami aparatu zostały w dniu dzisiejszym przekazane Policji. Bardzo proszę o przesłanie aparatu na adres Stowarzyszenia, który podam poniżej.

Jesteśmy małym Stowarzyszeniem, utrzymujemy się z drobnych składek, działamy charytatywnie. Wspieramy społeczną aktywność kobiet Podbeskidzia, w tym przede wszystkim kobiet z grup społecznych zagrożonych marginalizacją lub wymagających szczególnego wsparcia.

Ten wyjazd był pierwszym, którym chciałam – jako Prezes Stowarzyszenia i pasjonatka gór – zaszczepić radość z gór. Pierwszy wyjazd, który miał być początkiem naszej regularnej przygody z Tatrami!!! Dzieci otrzymywały odznaki, książeczki PTTK do zbierania punktów. A przez „tego kogoś”, kogo zlokalizował monitoring zapamiętaliśmy tylko z tego wyjazdu smutną kradzież. Tym bardziej, że do kradzieży doszło, jak zamawialiśmy obiad dla grupy!!! Złodziej wykorzystał zamieszanie!

Dane Aparatu:
Aparat NIKON D3200
Nr. 7225523
Obiektyw AF-S DX 18-105
Nr. 42139245

Powyżej jedyne zajęcie jakie mamy – z telefonu, ponieważ cała relacja z wyjazdu została na skradzionym aparacie.

Apeluje do Złodzieja o zwrot na podany poniżej adres skradzionego aparatu (nawet na nasz koszt), a wszystkich górskich przyjaciół o jak największe upowszechnianie postu. Wierzę, że ludzie gór, pomogą nam w odnalezieniu aparatu i stworzeniu fotorelacji z naszego wyjazdu w ukochane Tatry.”

Prezes Stowarzyszenia
Ewelina Blacha- tel. 501 870 524

Dane do wysyłki aparatu dla złodzieja:
Stowarzyszenie Aktywne Kobiety Podbeskidzia
ul. Ks. Prałata Jana Banasia 15/3
34-312 Międzybrodzie Bialskie

Tagi: aparat apel fotografia Hala Kondratowa kradzież pomoc


Powiązane artykuły