16 Wrz 2016
2

Rosjanin wykąpał się w Morskim Oku. I pochwalił w Internecie (FILM)

Kolejna udokumentowana kąpiel w najpopularniejszym tatrzańskim jeziorze.

 

Kąpiele w tatrzańskich stawach w każde lato są praktycznie na porządku dziennym. Turyści nic nie robią sobie z zakazu obowiązującego w Tatrzańskim Parku Narodowym i ochoczo wskakują do wody, chłodząc się w ciepłe dni. Najczęstszym miejscem tego typu zachowań jest oczywiście Morskie Oko. Przedwczoraj w serwisie Youtube pojawił się kolejny filmik, tym razem w roli głównej z rosyjskimi turystami. Jeden nagrywa, drugi śmiało pływa w jeziorze. Przechodzący obok ludzie rzecz jasna nie reagują.

 

Tagi: jezioro kąpiel Morskie Oko przyroda turyści zakaz


Komentarze:
Image of ZOŁZA

ZOŁZA |16 września 2016

Nie było by tego gdyby kary
Nie było by tego gdyby kary były większe a Straż Parku reagowała na wszystkie zakazy które są łamane np zakaz palenia papierosów.Niejednokrotnie widziałam jak panowie ze Straży parku przejeżdżały powoli na odcinku z i do Morskiego Oka mijając palaczy i nigdy nie widziałam aby zareagowali.
I nieprawdą jest aby turyści nie reagowali na wybryki innych,bo reagują ale co z tego skoro kończy sie na słownej przepychance słownej.Gdyby kary zostały fizycznie wdrożone w życie i osobnicy zostali ukarani na oczach innych fama poszła by w eter i odniosła należyty skutek.A skoro bierna jest ,,góra"to czego się spodziewać po ,,szaraczkach ".

Powiązane artykuły

Ostatnio Dodane Zdjęcia

Dołącz do społeczności Tatromaniaka

ZAREJESTRUJ SIĘ