05 lis 2016

Ratownik TOPR nominowany do tytułu National Geographic Adventure of the Year

Ratownik TOPR nominowany do tytułu National Geographic Adventure of the Year

Krzysztof Starnawski znalazł się w elitarnym gronie nominowanych do nagrody Adventure of the Year.

 

Kilka tygodni temu informowaliśmy o niezwykłym sukcesie zespołu Krzysztofa, który odkrył najgłębszą jaskinię podwodną świata – Hranicka Propast w Czechach. Starnawski to jeden z najlepszych i najbardziej cenionych w świecie nurków jaskiniowych. Jest również ratownikiem Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, gdzie wykorzystuje swoje doświadczenie podczas szkoleń nurkowych.

Za swoje osiągnięcia Krzysztof Starnawski został właśnie nominowany od prestiżowego konkursu Adventure of the Year, organizowanego przez amerykańską edycję National Geographic. Dwa lata temu ten tytuł przypadł innemu Polakowi, Aleksandrowi Dobie.

O wynikach konkursu zadecydują internauci poprzez głosowanie na stronie http://www.nationalgeographic.com/adventure/adventurers-of-the-year/

Głosować można codziennie (raz dziennie) aż do 16 grudnia. Podajcie informację dalej, zmobilizujmy się i pomóżmy Krzysztofowi wygrać!

Rozmowa z Krzysztofem Starnawskim na stronie konkursu dostępna tutaj: http://www.nationalgeographic.com/adventure/adventurers-of-the-year/2017/deepest-underwater-cave-kryzysztof-starnawski/

Tagi: Adventure od the Year głosowanie jaskinie konkurs Krzysztof Starnawski National Geographic nurkowanie TOPR


Powiązane artykuły