13 sty 2020

Znamy zwycięzców konkursu “We Love Mountains”. Przepiękne zdjęcia!

Znamy zwycięzców konkursu “We Love Mountains”. Przepiękne zdjęcia!

Przedstawiamy wyniki konkursu fotograficznego „We Love Mountains”, do którego zgłoszono ponad 500 zdjęć!

Na platformie Shuttout.com zakończył się niezwykły konkurs dla fotografów górskich pod patronatem portalu Tatromaniak.pl oraz specjalnymi nagrodami ufundowanymi dla polskich uczestników konkursu przez dystrybutora firmy Peak Design, firmę Sansa Europe Sp. z o.o.

W konkursie wzięło udział 580 zdjęć, na które zostało oddanych łącznie 92359 głosów. Pierwsze miejsce (477 głosów) i nagrodę pieniężną w wysokości $159 ufundowaną przez Shuttout zdobył Raz Iliescu z Rumunii poniższym zdjęciem przedstawiającym Mont Blanc podczas zachodu słońca.

1. miejsce wśród Polaków biorących udział w konkursie (a drugie wśród wszystkich uczestników) zdobywając 470 głosów zajął Grzegorz Nowacki z przepięknym widokiem Tatr z Zamku Czorsztyn.

Do zwycięzcy wśród Polaków trafi ufundowany przez Peak Design Polska niezastąpiony w każdej fotograficznej podróży zestaw: Plecak Travel Backpack 45L + wkład Camera Cube M + pasek Slide o wartości 1917 zł. Gratulujemy!

2. miejsce wśród Polaków ex-equo (a 3 wśród wszystkich uczestników) zdobywając 465 głosów zajęli Adam Foryś, który uwiecznił wschód słońca na Kasprowym Wierchu oraz użytkownik kryjący się za pseudonimem Surgier52.

Dla zdobywcy 2 miejsca przewidziana była Torba Tote + Uchwyt Capture, ale nie przewidzieliśmy, że będzie to miejsce ex-equo i dlatego też powyższy zestaw trafi do Adama Forysia, a dla drugiego zwycięzcy firma Peak Design ufundowała dodatkowo zestaw o tej samej wartości składający się z Torby Tote oraz dla odmiany z paska Slide. Gratulujemy!

3. miejsce wśród Polaków biorących udział w konkursie (oraz 5 wśród wszystkich uczestników) zdobywając 453 głosy, zajął Bartek Wójcik.

Do zdobywcy 3 miejsca trafi ufundowany przez Peak Design Polska zestaw zawierający Uchwyt Capture + pasek Slide. Gratulujemy!

Dziękujemy serdecznie wszystkim fotografom za udział w konkursie i gratulujemy zajętych miejsc.

Wszystkie zdjęcia w konkursie można zobaczyć TUTAJ.

Tagi: fotografia konkurs Shuttout zdjęcia


Powiązane artykuły