30 wrz 2020

Poszukiwania Joanny Felczak w Tatrach. Oto zdjęcia z monitoringu schroniska

Poszukiwania Joanny Felczak w Tatrach. Oto zdjęcia z monitoringu schroniska

Udostępniono zdjęcia z monitoringu schroniska Murowaniec, na którym widać zaginioną turystkę.

 

Przypomnijmy: Joanna Felczak wyszła z pensjonatu w Zakopanem (Dom Wypoczynkowy Słoneczna, ul. Karłowicza 4) w niedzielę 20 września rano. W pokoju zostawiła prawie wszystkie rzeczy, w tym buty górskie. Zabrała tylko mały plecak.

Od początku istniało jednak podejrzenie, że 40-latka poszła w góry, gdyż jej telefon logował się w rejonie Hali Gąsienicowej (był aktywny jeszcze we wtorek ok. godziny 14 – niestety próby połączenia nie powiodły się, wieczorem nie było już sygnału.). Teraz te informacje się potwierdziły – Joannę zarejestrował monitoring schroniska „Murowaniec” właśnie 20 września około południa.

Ratownicy TOPR udostępnili na swoim facebookowym profilu obrazy z monitoringu, na którym widać poszukiwaną. „Prosimy o prześledzenie swoich zdjęć z tego dnia. Może ktoś znajdzie na nich zaginioną. Dzięki takim informacjom moglibyśmy zawęzić rejon poszukiwań. Informacje prosimy przekazywać telefonicznie do centrali TOPR tel. 18 206 34 44” – czytamy.

Joanna ubrana była w ciemne legginsy, granatowy t-shirt, niebieską bluzę dresową i buty sportowe. Miała przy sobie mały, niebieski plecak.

Tagi: Murowaniec poszukiwania ratownictwo TOPR zaginięcie


Powiązane artykuły