30 maj 2019

„Odsłaniamy Tatry” – zdejmij reklamę z zakopianki, dostaniesz ją w Tygodniku Podhalańskim

„Odsłaniamy Tatry” – zdejmij reklamę z zakopianki, dostaniesz ją w Tygodniku Podhalańskim

Rusza świetna akcja zorganizowana przez Tygodnik Podhalański, mająca na celu zmniejszenie liczby reklam wzdłuż zakopianki.

 

Aleja billboardów stojących wzdłuż głównej drogi dojazdowej do Zakopanego to widok, który denerwuje chyba każdego. Reklamy szpecą krajobraz, a w wielu miejscach wręcz zasłaniają piękną panoramę Tatr. Tygodnik Podhalański chce zachęcić reklamodawców do zlikwidowania banerów na zakopiance.

„Zwracamy się do Was – przedsiębiorców, restauratorów, hotelarzy, usługodawców – z propozycją. Jeśli usuniecie z zakopianki swoją reklamę, to dostaniecie od nas powierzchnię na nią w czterech wydaniach Tygodnika Podhalańskiego. Będzie kształtem podobna do Waszego billboardu, ale będzie też obok niej – jeśli wyrazicie na to zgodę – informacja, że dla dobra krajobrazu Podhala, Orawy, Spisza, Tatr, Beskidów i Pienin właśnie usunęliście swój przydrożny billboard. Jest tylko jeden warunek – trzeba nam udowodnić, że reklama stała jeszcze w maju 2019 roku i zniknęła, to wszystko.” – czytamy na stronie 24tp.pl.

Gratulujemy akcji i mamy nadzieję, że chętnych będzie jak najwięcej.

Tagi: akcja krajobraz reklamy Zakopane zakopianka


Powiązane artykuły