12 lis 2019

„Moja Mapa Tatr” – oznacz swoje tatrzańskie wędrówki!

„Moja Mapa Tatr” – oznacz swoje tatrzańskie wędrówki!

Prezentujemy wyjątkową mapę, na której za pomocą pinezek oznaczyć można zdobyte i planowane tatrzańskie szczyty.

 

Mapa ma postać gotowego do powieszenia wydruku na piance w formacie 90×60 cm (wydruk na wysokiej jakości papierze perłowym, naklejony na piankę o grubości 1 cm), dołączone zawieszki.

Możliwe jest zamówienie mapy w kolorze beżowym lub szarym.

Mapę zakupić można przez TĘ STRONĘ w Sklepie Tatromaniaka.

Oznaczanie miejsc:

Oznaczyć można dwie kategorie miejsc: odwiedzone i planowane. W założeniu oznaczamy szczyty, ale oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie do oznaczania również innych punktów naniesionych na mapę. W wybrane miejsce wbijamy pinezki „beczułki” w kolorze zielonym lub czerwonym.

UWAGA: Możliwe jest również zamówienie mapy bez pinezek i bez „narzuconych” kolorów do oznaczania – zobacz zdjęcia. Jest to opcja skierowana głównie do osób, które chcą użyć innych pinezek (np. drewnianych).

Moja/Nasza Mapa Tatr:

Zamówić możecie dwie wersje tytułowe: Moja Mapa Tatr lub Nasza Mapa Tatr. Przy zamówieniu deklarujemy wybrany tytuł mapy.

Co przedstawia mapa?

Mapa przedstawia schemat wszystkich szlaków turystycznych w Tatrach Polskich i Słowackich oraz wszystkie dostępne szlakiem wybitne szczyty. Dodatkowo oznaczono szczyty należące do Wielkiej Korony Tatr. Lista szczytów wraz z ich wysokością zamieszczona jest w dolnej części wydruku. Na mapie naniesiono również przełęcze, stawy, schroniska i nazwy miejscowości.

 

PRZEJDŹ NA STRONĘ MAPY

Tagi: mapa Moja Mapa Tatr Nasza Mapa Tatr prezent Tatry


Powiązane artykuły