28 mar 2019

Hotel HARNAŚ – legenda, luksus, design

Hotel HARNAŚ – legenda, luksus, design

Położony na wzgórzu Buńdowego Wierchu, wtopiony w podhalański krajobraz hotel HARNAŚ, rozkochuje w modernistycznej architekturze, niezwykłym designie i otaczającej go przyrodzie.

 

Ten luksusowy hotel w górach, przyjazny jest osobom dorosłym i młodzieży powyżej 15 roku życia, oferuje niezwykłą przestrzeń pełną relaksu i wyciszenia oraz zaskakuje wyszukanymi wnętrzami. Na gości czekają 73 pokoje, mogące łącznie pomieścić przeszło 150 osób, w tym cztery luksusowe apartamenty na najwyższym piętrze. Wszystkie pokoje zwrócone są na najbardziej nasłonecznioną stronę, w kierunku monumentalnej panoramy Tatr. Południowa ściana każdego pokoju jest przeszklona i stanowi wyjście na balkon.

Minimalistyczna kolorystyka wnętrz, kolorowe designerskie fotele tapicerowane naturalną wełną, oraz zieleń w stylu lat 70, nawiązują do barwnej przeszłości obiektu. Wnętrza hotelu zdobi kolekcja unikalnych stu grafik Międzynarodowego Triennale Grafiki w Krakowie pochodzących z okresu 1965-89 autorstwa cenionych zagranicznych artystów.

W hotelu HARNAŚ znajduje się restauracja WIDOK, w której na oczach gości przyrządzane są niebanalne interpretacje tradycyjnych polskich potraw z najlepszych lokalnych produktów, takich jak: wyszukane mięsa (jagnięcina, kapłon), ryby (troć, jesiotr), oraz wyśmienite desery. Bogactwo smaków dopełniają szlachetne wina oraz wyjątkowe piwo warzone przez lokalny browar z 600-letnią tradycją.

Tuż obok restauracji znajduje się Lobby Bar, gdzie w kameralnym klimacie, przy dedykowanej muzycznej playliście, można posmakować najbardziej wyszukanych trunków z całego świata: whisky z Japonii, rumu z Dominikany, czy tequili prosto z Meksyku.

Hotel HARNAŚ to miejsce, w którym można w pełni poświecić czas sobie. Cisza, spokój, poczucie kameralności oraz najwyższa jakość usług na każdym etapie pobytu gwarantują udany wypoczynek, o każdej porze roku. Wspaniała atmosfera sprawiają, że wiele osób chętnie tutaj powraca. Jest to też doskonała baza wypadowa na weekend, dłuższy urlop czy święta. W okolicy znajduje się wiele malowniczych szlaków turystycznych i tras wspinaczkowych, funkcjonują tu kolejki linowe i wyciągi narciarskie. Bukowina Tatrzańska to urocza i bardzo popularna miejscowość na Podhalu. To miejsce folkloru i popularnych festiwali związanych z okoliczną kulturą w jednym z najpiękniejszych regionów w Polsce.

Hotel HARNAŚ jest częścią BUKOVINA Resort – kompleksu wielu atrakcji, możliwości i udogodnień na terenie Bukowiny Tatrzańskiej. Każdy gość Resortu może korzystać ze wszystkich dostępnych usług: Hotelu HARNAŚ – przyjaznego młodzieży 15+ i dorosłym, Hotelu BUKOVINA – przyjaznego rodzinom z dziećmi, jednego z najnowocześniejszych tego typu w Europie basenów geotermalnych – Term BUKOVINA, z Wellness BUKOVINA – miejsca relaksu, wyciszenia i odnowy.

HOTEL HARNAŚ
ul. Wierch Buńdowy 11
34-530 Bukowina Tatrzańska, PL
www.hotelharnas.com

REZERWACJE: tel. +48 18 20 25 450

Tagi: Bukowina Tatrzańska Hotel Harnaś noclegi


Powiązane artykuły