19 maj 2022

„Gdzie w Polsce do miasta?” – polecamy świetny przewodnik po polskich miastach

„Gdzie w Polsce do miasta?” – polecamy świetny przewodnik po polskich miastach

Gdzie warto wyjechać na weekend? Co warto zwiedzić w Gdańsku, czego nie można przegapić w Krakowie, gdzie nocować w Łodzi? Które atrakcje zainteresują dzieci? Do jakiej restauracji można wejść z psem?

 

Gdzie w Polsce do miasta to przewodnik po największych polskich miastach, m.in. Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Lublinie czy Łodzi. Zawiera praktyczne porady, gotowe scenariusze, dzięki którym nie musisz marnować czasu na planowanie krótszego lub dłuższego urlopu. Książka jest pełna informacji i ciekawostek podanych w przejrzystej, kapsułkowej formie. Wiadomości zostały pogrupowane tak, aby nie pominąć żadnego miejsca zasługującego na uwagę. Gdzie w Polsce do miasta to idealny przewodnik dla każdego, kto kocha odkrywać tajemnice i piękno polskich miast.

Każdy rozdział jest podzielony na 12 części. Zawiera plany miasta, moduł „Nie przegap!”, czyli atrakcje, które szczególnie warto zobaczyć lub w jakim towarzystwie najlepiej je zwiedzać (odpowiednie dla dzieci, dostępne dla wózków, możliwość zwiedzania z psem, możliwość zwiedzania w deszczu, obcowanie z historią, obcowanie z kulturą i naturą), spis muzeów,
podziemi, parków, punków widokowych, najlepszych restauracji, miejsc na noclegi oraz instaspoty, czyli miejsca, w których warto zrobić zdjęcie. Przewodnik jest wzbogacony o rys historyczny oraz ciekawostki.

Książkę „Gdzie w Polsce do miasta” zamówić można TUTAJ.

Tagi: książka miasto turystyka


Powiązane artykuły