18 mar 2015

E-book z opisami szlaków w polskich Tatrach gotowy – zbieramy zamówienia!

E-book z opisami szlaków w polskich Tatrach gotowy – zbieramy zamówienia!

Prezentujemy nasz autorski przewodnik, zawierający opisy szlaków turystycznych w polskiej części Tatr. Zachęcamy do zamawiania, życząc udanych i bezpiecznych wędrówek.

 

„Przewodnik po Tatrach Polskich. Szlaki turystyczne” to publikacja dla wszystkich, którzy wędrują po Tatrach. Opracowanie powinno okazać się przydatne zarówno dla nowicjuszy, jak i doświadczonych turystów, którzy w jednym miejscu znajdą uporządkowane informacje, pomocne przy planowaniu i odbywaniu tatrzańskich wycieczek.

E-book, wysyłany w formie pliku .pdf, można wydrukować lub wgrać na telefon.

E-book zawiera 116 stron70 opisanych tras wycieczek.

Przy każdym szlaku, poza jego opisem, znalazły się informacje dotyczące: głównych punktów na trasie (wraz z wysokościami n.p.m.), koloru szlaku, czasu przejścia i trudności w rosnącej skali 1-5. 

Cena e-booka to 15 zł. Biorąc pod uwagę jego obszerność i ilość zawartych informacji, kwota ta jest chyba stosunkowo niewielka. Zależy nam jednak, aby przewodnik trafił do jak największej liczby osób, a przede wszystkim pomógł w planowaniu kolejnych wycieczek. 

 

ZAMÓW E-BOOKA

 

E-book wykonany jest w bardzo prostej, przejrzystej formie. Przykładowy opis:Mamy nadzieję, że przewodnik okaże się ciekawy i przydatny. Z góry dziękujemy za wszystkie opinie.

Pytania i zamówienia: redakcja@tatromaniak.pl

 

ZAMÓW E-BOOKA

Tagi: e-book przewodnik szlaki Tatry trasy wycieczek turystyka


Powiązane artykuły