30 paź 2017

Apel do ludzi gór. Zbieramy środki na rehabilitację taterniczki Anny Król

Apel do ludzi gór. Zbieramy środki na rehabilitację taterniczki Anny Król

Potrzebna mobilizacja środowiska górskiego i pomoc w zebraniu środków na leczenie Ani, która w wieku 25 lat przeszła rozległy udar mózgu.

 

Anna Król była młodą, pełną pasji i energii dziewczyną. Kiedy tylko mogła uciekała w Tatry, najpierw turystycznie, później także taternicko. Z dnia na dzień jej plany i marzenia pokrzyżował udar mózgu, który przeszła w wieku zaledwie 25 lat. Od tamtej pory walczy. Walczy każdego dnia o powrót do zdrowia. Powolutku widać postępy, niestety Ani nie stać na pokrycie kosztów rehabilitacji – około 3000 zł/miesiąc.

Ania kieruje prośbę o pomoc zwłaszcza do wszystkich miłośników gór, którzy niejednokrotnie pokazali już przecież, że potrafią trzymać się razem. Przy choćby symbolicznym wsparciu, ale płynącym od jak największej liczby osób możemy z łatwością uzbierać środki na rehabilitację. I umożliwić Ani dalszą walkę.

Zbiórka prowadzona jest w ramach subkonta na stronie Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” -> KLIKNIJ.

Jeśli nie możecie pozwolić sobie na pomoc finansową, przynajmniej udostępnijcie apel…Im większy jego zasięg, tym większa szansa na powodzenie akcji!

 

UWAGA: Ruszyła licytacja wydruków zdjęć, z której całkowity dochód przekazany zostanie na rehabilitację Ani. Szczegóły TUTAJ.

 

Poniżej dokument autorstwa Jakuba Brzosko, poświęcony historii Anny Król:

Tagi: Anna Król apel choroba fundacja pomoc wsparcie zbiórka


Powiązane artykuły