16 gru 2017

20 tygodni konkursu na 20 lat Chiruca w Polsce! Wygraj buty GTX Surround!

20 tygodni konkursu na 20 lat Chiruca w Polsce! Wygraj buty GTX Surround!

Marka Chiruca świętuje swoje 20. urodziny w Polsce! Dowiedzcie się więcej o jej ciekawej historii i szczegółach konkursu!

 

Droga do pozycji jednego z liderów na rynku światowym miała swój początek w Hiszpanii, już za czasów I Wojny Światowej. Pewien szewc obserwował uciekających przed wojennym frontem Francuzów i zainspirowały go ich buty, jakich nie nosił wtedy nikt w Hiszpanii. Postanowił, że będzie je produkował, a niedługo nadarzyła się ku temu okazja. W okolicach małej wioski zwanej Tortellá spadł samolot, zestrzelony przez francuski ruch oporu. Szewc postanowił wykorzystać materiał z jego kadłuba do stworzenia prototypu butów. Po pewnym czasie rozpoczął produkcję na większą skalę otwierając fabrykę, a pomysłu na nazwę marki nie musiał szukać daleko – wybrał imię swojej żony, Mercedes, którego zdrobnienie to właśnie Chiruca! Dzięki dobrej jakości materiałów i wygodzie, Chiruca stała się największym producentem obuwia na hiszpańskim rynku. Nosili ją zarówno studenci jak i robotnicy czy politycy – w sumie około 80% Hiszpanów! Od tamtych czasów wiele się zmieniło, jednak jedno jest pewne: Chiruca wciąż pozostaje jednym z liderów. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, użyciu innowacyjnych materiałów Gore-Tex®, podeszw Vibram® czy wielu przemyślanym rozwiązaniom, wciąż umacnia swą pozycję. Pozostaje także jedyną w Europie firmą, która produkuje buty z licencjonowanymi szybkimi wiązaniami BOA.

Dziś producent obuwia górskiego, trekkingowego i myśliwskiego eksportuje swoje produkty do ponad 40 krajów na świecie, a już od 1997 roku jest obecny w naszym kraju. By uczcić ten fakt, Chiruca przygotowała konkurs, który trwa 20 tygodni – od 18.09.2017 do 18.02.2018 roku. By wziąć w nim udział, wystarczy kupić buty (które będą służyły przez lata!) i wykonać proste zadanie. Jakie? By wygrać jedną z koszulek, należy przesłać zdjęcie lub skan paragonu – ilość koszulek to 20 w każdym tygodniu. Chcesz dodatkowo wygrać plecak, a może przydadzą Ci się buty? Podczas rejestracji paragonu odpowiedz na proste pytanie: Dlaczego kupiłaś/kupiłeś buty Chiruca? W każdym tygodniu najbardziej oryginalna odpowiedź zostanie nagrodzona plecakiem. Zwycięzcy każdego tygodnia dostaną się do finału, w  którym nagrodą są buty do zadań specjalnych – Storm GTX Surround. Wystarczy, że zostałeś zwycięzcą tygodnia i to Twoja odpowiedź najbardziej spodoba się fanom Chiruca na FB.

Oto kroki, które mogą doprowadzić Cię do wygranej:

1. Kup buty Chiruca.

2. Wejdź na stronę zgłoszeniową konkursu, zapoznaj się z regulaminem, wypełnij formularz i prześlij zdjęcie lub skan paragonu.

3. Jeżeli chcesz mieć szansę na wygranie plecaka lub nagrody głównej, butów Storm GTX Surround, odpowiedz na pytanie: Dlaczego kupiłeś/kupiłaś buty Chiruca?

4. Czekaj na wyniki 🙂

 

POWODZENIA!

Tagi: Chiruca góry konkurs obuwie


Powiązane artykuły