03 kw. 2016

100 000 Tatromaniaków na Facebooku!

100 000 Tatromaniaków na Facebooku!

Społeczność skupiona wokół Tatromaniaka przekroczyła właśnie 100 000 osób.

 

Słuchajcie, kilka słów ode mnie, tak „osobiście”. Ten moment musiał w końcu nadejść, to niby tylko liczby, ale dla mnie to coś więcej.

 

Kiedy niecałe 3 lata temu zakładałem Tatromaniaka, w ogóle nie przypuszczałem, że stanie się on tym, czym jest dziś. Chciałem założyć prosty fanpage ze zdjęciami Tatr, który w pewnym sensie skupiałby ich miłośników z całej Polski. Bez oczekiwań, hobbystycznie, poświęcając na jego prowadzenie może godzinę dziennie.

 

Cóż, nie wyszło 😉

 

Dziś Tatromaniak to olbrzymia część mojego życia. To nieustanna praca nad tym, by prezentował jakiś poziom, był rzetelnym źródłem informacji i codzienną dawką pięknych tatrzańskich widoków. To odpisywanie na setki/tysiące wiadomości od Was, czasami rzucanie wszystkiego, by zamieścić coś „na czas”. Zdziwilibyście się wiedząc w jakich „okolicznościach przyrody” powstawały niektóre artykuły na Tatromaniaku 🙂 To mnóstwo pracy, która daje niesamowitą satysfakcję.

 

Dziś Tatromaniak to coś więcej niż stronka z ładnymi zdjęciami. To ludzie. Różni ludzie, których łączy jedna pasja. Ludzie pomagający sobie w Internecie, spotykający się na zlotach, chodzący po szlakach w takich samych koszulkach. Społeczność licząca dziś 100 000 osób. Dla mnie to kosmos.

 

Żeby nie zanudzać i nie przekoloryzować, po prostu Wam dziękuję. Tatromaniak nie jest idealny i nigdy nie będzie, ale prowadzi go tylko człowiek, taki sam jak Wy. Mam nadzieję, że mimo wszelkich niedoskonałości – pomyłek lub czasami może zbyt personalnych opinii – nadal będziecie znajdować powód, by tu zaglądać.

 

Trzymajcie się i bądźcie dla siebie życzliwi, nie tylko w górach 🙂

 

 

Pozdrawiam,

Krzysiek

 

PS: Dziękuję Wojtkowi, bez którego pomocy portal być może nigdy by nie powstał.

PS2: Postaram się wymyślić jakąś niespodziankę z okazji tych 100 tys., ale…no zaskoczyliście mnie, że już 🙂

 

Tagi: społeczność Tatromaniak


Powiązane artykuły