Yurta Bar – niezawodna wypożyczalnia sprzętu w Kuźnicach

Potrzebujesz sprzętu zimowego? Raki, czekan, lawinowe ABC? A może narty zjazdowe lub skitury? W Yurta Bar w Kuźnicach wypożyczysz wszystko, czego potrzebujesz, w przystępnych cenach.

 

W ofercie wypożyczalni znajdziesz topowe modele nart i wiązań z najnowszej kolekcji Dynafit Majesty. W centrum testowym Yurta Bar dostępne są narty Dynafit/Majesty/Ski Trab z wiązaniami kłowymi typu Low-Tech oraz Head z wiązaniami Tyrolia ambition. Znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do narciarstwa zjazdowego, skiturowego oraz skialpinizmu.

Yurta Bar to także serwis, oferujący profesjonalną obsługę w krótkim czasie, nawet „od ręki”. W ofercie m.in. uzupełnienie ubytków w spodach nart, ostrzenie krawędzi maszynowe i ręczne, smarowanie na gorąco, montaż wiązań skiturowych, wymiana kleju na fokach czy taliowanie fok do kształtu nart.

Szczegółowy cennik wypożyczalni i serwisu znajduje się TUTAJ

Dodatkową ofertą Yurty są szkolenia w zakresie turystyki narciarskiej, prowadzone w niewielkich grupach lub indywidualnie. Wymienić tu można m.in. podstawy poruszania się na nartach skiturowych, szkolenie z korzystania ze sprzętu lawinowego, wycieczki skiturowe z przewodnikiem czy indywidualne szkolenia z jazdy poza trasą.

Więcej informacji odnośnie prowadzonych szkoleń znajdziesz TUTAJ

Yurta Bar zlokalizowany jest w Kuźnicach, w pobliżu dolnej stacji kolejki na Kasprowy Wierch, bezpośrednio przy początku szlaków pieszych prowadzących na Kalatówki i Kasprowy Wierch.

Jeśli szukacie pewnego sprzętu, profesjonalnych usług serwisowych lub fachowej porady, z czystym sumieniem polecamy Yurta Bar.

Więcej na stronie www.yurtabar.pl