E-book „Przewodnik po Tatrach Słowackich. Szlaki turystyczne”

 

E-book z opisami szlaków turystycznych w Tatrach Słowackich gotowy! Zapraszamy do zamawiania.

 

Po ogromnym zainteresowaniu i bardzo pozytywnym przyjęciu e-booka z opisami szlaków w polskich Tatrach naturalną koleją rzeczy było stworzenie jego słowackiego odpowiednika. Prace nad nim trwały dość długo, ale wreszcie możemy oddać efekt w Wasze ręce. „Przewodnik po Tatrach Słowackich. Szlaki turystyczne” ma postać e-booka wysyłanego w formacie PDF. Powinien okazać się przydatny zarówno dla osób zaczynających swoją przygodę z Tatrami Słowackimi, jak i ich stałych bywalców, którzy w jednym miejscu znajdą uporządkowane informacje, pomocne przy planowaniu górskich wędrówek.

E-book liczy 118 stron, na których opisano 72 trasy wycieczek. Przy każdym szlaku, poza jego opisem, znalazły się informacje dotyczące głównych punktów na trasie (wraz z wysokościami n.p.m.), koloru szlaku, czasu przejścia, stopnia trudności w rosnącej skali 1-5, a także słowniczek polsko-słowacki z przetłumaczonymi nazwami pojawiających się na trasie miejsc i obiektów. 

Cena e-booka to 15 zł. Mamy nadzieję, że – podobnie jak w przypadku Przewodnika po Tatrach Polskich – biorąc pod uwagę obszerność i wartość merytoryczną opracowania, jest to kwota symboliczna.

 

ZAMÓW E-BOOKA

 

E-book wykonany jest w bardzo prostej, przejrzystej formie. Poniżej prezentujemy przykładowy opis:

 

 

ZAMÓW E-BOOKA