Pokoje gościnne „ZYCH”

„Zapraszamy Państwa do Chochołowa  – żywego skansenu podhalańskiej wsi  –  idealnego miejsca do spędzania wolnego czasu i czerpania radości z licznych atrakcji czekających w okolicy w okresie letnim jak i zimowym.

Nasz dom jest oddalony od drogi głównej, co zapewnia naszym Gościom ciszę i spokój.

Jesteśmy zlokalizowani bardzo blisko przejścia granicznego ze Słowacją, co stanowi bardzo dobra bazę wypadową do wycieczek górskich w Tatry Zachodnie po słowackiej stronie.

Dysponujemy 15 miejscami noclegowymi  w pokojach z łazienkami :  2, 3, i 4-osobowych ( jeden pokój 4-osobowy z własnym aneksem kuchennym).

W każdym pokoju znajduje się telewizor i czajnik elektryczny.
Do dyspozycji naszych Gości  przygotowaliśmy ogólnodostępną , w pełni wyposażoną kuchnię  oraz salę jadalno-wypoczynkową z kominkiem, w którym w okresie jesienno-zimowym rozpalamy, aby umilić wypoczywającym długie wieczory.

Na miejscu:  bilard, tenis stołowy, piłkarzyki, a w ogrodzie mini plac zabaw dla dzieci oraz zadaszone miejsce z grillem i ławkami. Zapewniamy dostęp do internetu.

Cały teren jest ogrodzony z utwardzonym, bezpiecznym parkingiem.

Atrakcje w pobliżu:
– Chochołowskie Termy – 1,5 km
– Aqua Park Oravice na Słowacji – 13 km
– Zakopane – 18 km
– Kryte lodowisko w Czarnym Dunajcu – 9 km
– Wyciągi narciarskie –  4 km
– Ścieżki rowerowe – 1km
– Dolina Chochołowska – 9km
– Dolina Kościeliska – 11km

Cena uzależniona od sezonu, długości pobytu i ilości osób.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego pod nr: 609431999 lub na naszą stronę internetową: www.pokoje.zych.pl

Serdecznie zapraszamy do Chochołowa !!!”

 

Lokalizacja obiektu: