Hotel Górski PTTK Kalatówki

Miejscowość: Zakopane
Typ: Hotele

Hotel Górski PTTK Kalatówki położony jest nieopodal Zakopanego, w Tatrzańskim Parku Narodowym na wysokości 1198 m n.p.m. tuż przy szlaku wiodącym z Kuźnic na Giewont – w malowniczej dolinie Bystrej.

Szczyty Giewontu i Kasprowego Wierchu, górska przyroda, szum potoków tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat. Hotel będący prawdziwą oazą odpoczynku jest idealnym miejscem dla tych wszystkich, którzy kochają góry, pragną ciszy i oczekują wypoczynku w doskonałych warunkach. Wszystkie pokoje mają wspaniałe widoki na okoliczne góry. Posiadamy doskonałą wodę z własnego, źródlanego ujęcia, nowoczesną infrastrukturę oraz, co najważniejsze, prawdziwą rodzinną atmosferę. Mamy nadzieję, że Państwa pobyt będzie miły i beztroski oraz pozostanie na długo w pamięci.

Nasz hotel oferuje Państwu miejsca w wygodnych pokojach na 1 i 2 piętrze z przepięknymi widokami na góry.

Do dyspozycji Gości jest Restauracja z daniami kuchni polskiej oraz podhalańskiej, bistro, kawiarnia w klimacie jazzowym nawiązująca do kultowej imprezy muzycznej jaka się odbywa u nas co roku od 1959.

Na miejscu jest także kameralna świetlica- pokój zabaw dla dzieci oraz wielofunkcyjna sala, gdzie można zorganizować szkolenia oraz warsztaty jogi.

Kontakt: recepcja@kalatowki.pl

Rezerwacje telefonicznie: 608 326 030