Apartament Górska Odskocznia SPA

 

APARTAMENT GÓRSKA ODSKOCZNIA SPA to luksusowe studio w samym sercu Zakopanego, w spokojnej dzielnicy między słynnymi Krupówkami a Skocznią. Nowowybudowany budynek w pięknym zakopiańskim stylu z elementami szkła, drewna i metalu. Mieszkanie miesci się na drugim piętrze i składa się z: salonu z aneksem kuchennym, jednej sypialni oraz łazienki. Z salonu wyjscie na balkon. Apartament urządzony w nowoczesnym stylu z elementami folkloru.

Aneks kuchenny został wyposażony we wszystkie potrzebne sprzęty, tak aby można było przygotować dowolny posiłek na miejscu. Przytulny salon z kominkiem ,rozkładaną dwuosobową kanapą, tv oraz stołem dla 4osób, umożliwia Państwu miłe spędzanie wspólnego czasu.

W mieszkaniu bezpłatny dostęp do wi-fi oraz jedno miejsce parkingowe. Na terenie apartamentowca znajduje się zewnętrzne SPA. Jest dostępne dla naszych gości przez cały rok bezpłatnie. Jest to duże jackuzzi na wolnym powietrzu o rozmiarach 4x3m2. Jacuzzi wykonane ze stali nierdzewnej jest podłączone do zródła geotermalnego o temperaturze 36stopni przez cały rok. Obok jacuzzi znajduje się również sauna fińska.

 

Lokalizacja obiektu: