06 Lis 2018
2

Zniszczona tabliczka na przełęczy Krzyżne

Na przełęczy Krzyżne zniszczeniu uległa konstrukcja z tabliczkami kierunkowymi.

 

Trudno powiedzieć w jaki sposób słup uległ zniszczeniu, czy był to efekt warunków naturalnych czy może ktoś mu w tym „pomógł”. Faktem jest, że z trzech przymocowanych do niego tabliczek pozostała jedna – właśnie z nazwą przełęczy. Jak relacjonuje autorka podesłanego zdjęcia, Pani Iwona, tabliczka kierująca na Dolinę Pięciu Stawów Polskich leżała obok, trzeciej – kierującej w stronę Hali Gąsienicowej nigdzie nie było widać.

 

 

Tagi: Krzyżne przełęcz tabliczka TPN


Zalogowany jako :

Dodaj komentarz:

Komentarze:
Image of Tatromen

Tatromen |7 listopada 2018

A co z czwartą tabliczką na Granaty , czerwony szlak ? Wszystkie były przykręcone na dwie śruby , stawiam że jakiś matoł to zniszczył i odkręcił by powiesić w pokoju. W lipcu sam stałem na tym drogowskazie kończąc Orlą Perć (na metalowej podstawie) i słupek był bardzo stabilny. Wieśniactwa coraz więcej i tyle w temacie !!!!

Image of Tatromen

Tatromen |7 listopada 2018

A co z czwartą tabliczką na Granaty ?, czerwony szlak . Stawiam że na Krzyżne dostały się dwa matoły , wieśniaki , zniszczyli (wyłamali) słupek , odkręcili tabliczki (wszystkie mocowane dwoma śrubami) i po jednej zabrali by powiesić w pokoju na pamiątkę! W lipcu kończąc Orlą Perć sam stałem na metalowej podstawie tego drogowskazu i trzymałem się słupka , robiąc zdjęcie , słupek był bardzo stabilny. Dziadostwo coraz większe , och ......

Powiązane artykuły

Ostatnio Dodane Zdjęcia

Dołącz do społeczności Tatromaniaka

ZAREJESTRUJ SIĘ