05 kw. 2015

Zaplanuj swoje tatrzańskie wycieczki! Obszerny e-book z opisami szlaków

Zaplanuj swoje tatrzańskie wycieczki! Obszerny e-book z opisami szlaków

Choć w Tatrach jeszcze zima, sezon letni zbliża się wielkimi krokami. Wszystkich planujących wędrówki po górach zachęcamy do nabycia naszego autorskiego przewodnika z opisami szlaków turystycznych.

 

„Przewodnik po Tatrach Polskich. Szlaki turystyczne” to publikacja dla wszystkich miłośników Tatr. Powinna okazać się przydatna zarówno dla nowicjuszy, jak i doświadczonych turystów, którzy w jednym miejscu znajdą uporządkowane informacje, pomocne przy planowaniu tatrzańskich wycieczek.

Przewodnik ma formę e-booka (plik .pdf), który można wydrukować lub wgrać na telefon. Dzięki temu tak obszerne opracowanie dostępne jest w cenie zaledwie 15 zł.

E-book zawiera 116 stron70 opisanych tras wycieczek. Przy każdym szlaku, poza jego opisem, znalazły się informacje dotyczące: głównych punktów na trasie (wraz z wysokościami n.p.m.), koloru szlaku, czasu przejścia i trudności w rosnącej skali 1-5. 

Mamy nadzieję, że przewodnik okaże się pomocny przy planowaniu kolejnych ciekawych wycieczek. 

 

ZAMÓW E-BOOKA

 

E-book wykonany jest w bardzo prostej, przejrzystej formie. Przykładowy opis:Osobom, które otrzymały już e-booka będziemy wdzięczni za wszystkie opinie.

Pytania i zamówienia: redakcja@tatromaniak.pl

 

ZAMÓW E-BOOKA

Tagi: e-book porady przewodnik przewodnik po Tatrach szlaki turystyka


Powiązane artykuły