21 sty 2020

Trwają poszukiwania zaginionego Pawła. W akcji śmigłowiec TOPR

Trwają poszukiwania zaginionego Pawła. W akcji śmigłowiec TOPR

Ratownicy kontynuują poszukiwania 42-letniego Pawła, z którym nie ma kontaktu od niedzieli.

 

Przypomnijmy: w niedzielę rano Paweł wyszedł z pensjonatu przy ul. Brzozowskiego w Zakopanem. Niestety, nie poinformował nikogo gdzie dokładnie się wybiera. W poniedziałek miał się wymeldować, ale nie wrócił na miejsce noclegu.

Ruszyła akcja poszukiwawcza, która wczoraj nie przyniosła rezultatów. Ratownicy otrzymali niepotwierdzoną informację, że Paweł mógł być widziany w rejonie Doliny Chochołowskiej. Właśnie na obszarze głównie Tatr Zachodnich koncentrowane są poszukiwania, jednak z użyciem śmigłowca sprawdzane będą również inne rejony.

„Paweł ma około 180 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała ok. 73 kg, ma włosy krótkie lekko siwe, bez znaków szczególnych. Ubrany był w puchową ciemną (granatową) kurtkę górską, buty zimowe górskie czerwono-pomarańczowe, miał ze sobą kijki. Wiemy, że Paweł kocha góry i ma doświadczenie we wspinaczce górskiej.” – informuje zakopiańska policja.

Jeśli ktokolwiek spotkał go w Tatrach, proszony jest o kontakt z TOPR (18 2063444), zakopiańską policją lub naszą redakcją: redakcja@tatromaniak.pl

 

AKTUALIZACJA: Odnaleziono ciało poszukiwanego mężczyzny

Tagi: poszukiwania ratownictwo TOPR zaginięcie


Powiązane artykuły