26 wrz 2020

Trwają poszukiwania Joanny Felczak. Uruchomiono zbiórkę środków

Trwają poszukiwania Joanny Felczak. Uruchomiono zbiórkę środków

W Tatrach w dalszym ciągu prowadzone są poszukiwania zaginionej turystki z Warszawy.

 

Przypomnijmy: Joanna Felczak wyszła z pensjonatu w Zakopanem (Dom Wypoczynkowy Słoneczna, ul. Karłowicza 4) w niedzielę 20 września rano. W pokoju zostawiła prawie wszystkie rzeczy, w tym buty górskie. Zabrała tylko mały plecak. Ubrana była w ciemną dresową bluzę i materiałowe spodnie, najprawdopodobniej miała ze sobą również szarą kurtkę.

Istnieje jednak podejrzenie, że kobieta wybrała się w góry. Jej telefon logował się w rejonie Hali Gąsienicowej, był aktywny jeszcze we wtorek ok. godziny 14 – niestety próby połączenia nie powiodły się. Wieczorem nie było już sygnału.

Zakopiańska policja i TOPR nadal szukają 40-latki, niestety dotychczas nie udało się natrafić na żaden ślad. W akcję poszukiwawczą zaangażowały się dzisiaj również Grupy Poszukiwawczo-Ratownicze. „Pomagają oni charytatywnie ale potrzebne jest pokrycie kosztów związanych z dojazdem, wyżywieniem i noclegami dla grup zamiejscowych.” – informuje siostra zaginionej Kamilla Felczak-Gonera, która uruchomiła z tego powodu specjalną ZRZUTKĘ.

„Joasia jest miłą i lubianą osobą o wrażliwym sercu – wielokrotnie pomagała innymi jako wolontariusz (m.in. w świetlicy środowiskowej oraz stadninie koni). Dzisiaj to ona potrzebuje Waszej pomocy” – czytamy w opisie.

Tagi: policja poszukiwania ratownictwo TOPR zaginięcie zrzutka


Powiązane artykuły