06 gru 2018

Oto najbardziej zwariowani Mikołajowie w Polsce. Co roku odwiedzają szczyty Tatr (ZDJĘCIA)

Oto najbardziej zwariowani Mikołajowie w Polsce. Co roku odwiedzają szczyty Tatr (ZDJĘCIA)

Ekipa Mikołajów jak co roku o tej porze wróciła w Tatry i przyniosła genialne zdjęcia.

 

Kolejny rok z rzędu ekipa MonkeyLine uczciła mikołajki zdobywając tatrzański szczyt. Tym razem celem stał się Giewont – najbardziej rozpoznawalna góra w Tatrach z charakterystycznym krzyżem na szczycie.

„W ubiegłych latach zdobyliśmy m. in. Rysy i Kasprowy Wierch. Inicjatorem pomysłu jest fotograf grupy MonkeyLine – Kuba Witos. To dzięki jego kreatywności co roku dostarczamy zdjęcia pokazujące poczynania Mikołajów na tatrzańskich szlakach” – pisze członek zespołu Marcin Sichelski. „Schemat jest dość standardowy – o ustalonej porze stała grupa spotyka się i wspólnie zdobywa szczyt. Po osiągnięciu celu przebieramy się w świąteczne, czerwone stroje i wykonujemy sesję zdjęciową. Zależy nam na oryginalności zdjęć i pomysłu, więc przy każdej takiej inicjatywie staramy się wybrać inną górę.” – wyjaśnia.

W tym roku ekipa w składzie: Kuba Witos, Marcin Sichelski, Marcin Stasik, Szymon Stoch i Bartek Pawlikowski zdobyła Giewont, fotografując się pod oszronionym krzyżem. Zobaczcie zdjęcia z tegorocznej i poprzednich wypraw:

 

fot. MonkeyLine

Tagi: Giewont krzyż Mikołajki Zakopane zdjęcia


Powiązane artykuły