29 paź 2018

Nadal nie ma śladu po zaginionej Janinie Lisieckiej

Nadal nie ma śladu po zaginionej Janinie Lisieckiej

Mimo szeroko zakrojonych poszukiwań nie udało się jeszcze natrafić na żaden ślad poszukiwanej od wczoraj kobiety.

 

Pani Janina Lisiecka wyszła z domu przy ul. ks. Stolarczyka w niedzielę około godziny 17:00. Od tego czasu nie ma z nią kontaktu. Prawdopodobnym jest, że została widziana w okolicach wylotu Doliny Strążyskiej.

Akcję poszukiwawczą rozpoczęto jeszcze wczoraj. Dziś od rana była kontynuowana przez kilkaset osób – policję, straż pożarną, pracowników TPN, ratowników TOPR. W poszukiwaniach pomagał również śmigłowiec. Niestety, nie udało się natrafić na żadną wskazówkę odnośnie potencjalnej lokalizacji 90-letniej kobiety.

Rysopis zaginionej:

Wzrost ok. 160 cm, średniej budowy ciała, lekko przygarbiona, włosy siwe spięte w kok, oczy koloru piwnego, uszy średnie, przylegające, uzębienie- sztuczna szczęka dolna i górna.

W momencie opuszczenia miejsca zamieszkania ubrana była w kurtkę koloru brązowego, spodnie koloru czarnego, buty jesienne wsuwane, zamszowe bez sznurowadeł koloru czarnego. Poruszała się o kulach rehabilitacyjnych, posiadała torebkę na ramię koloru czarnego.

W przypadku ujawnienia zaginionej osoby, bądź pozyskania informacji, które mogą być pomocne w ustaleniu miejsca jej pobytu, proszę o niezwłoczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zakopanem, nr tel. 18.20 23 400, 18 20 23 404

 

fot. Tomasz Kurp

Tagi: policja poszukiwania TOPR zaginięcie Zakopane


Powiązane artykuły