01 paź 2015

Kalendarz Tatromaniaka 2016 – zbieramy zamówienia!

Kalendarz Tatromaniaka 2016 – zbieramy zamówienia!

Rozpoczynamy przyjmowanie zamówień na kalendarz na rok 2016. Liczba kalendarzy ograniczona.

 

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom w latach poprzednich, w tym roku oferujemy kalendarz w dwóch formatach: A4 i A3. Co więcej, oba formaty różnią się projektem: kalendarz A4 jest bardziej praktyczny, znajdują się w nim informacje odnośnie wszystkich świąt, jest również miejsce na ewentualne notatki przy konkretnych datach; kalendarz A3 jest natomiast typowo fotograficzny, to zdjęcie jest jego głównym tematem i ma świetnie prezentować się na ścianie.

Kalendarze drukowane są na wysokiej jakości papierze fotograficznym (papier matowy, nie powodujący odblasków np. przy padaniu na kalendarz promieni słonecznych), zwieńczone spiralą z zawieszką u góry. Podobnie jak w poprzednich latach kładziemy duży nacisk na porządne wykonanie i właściwe odwzorowanie kolorów w druku.

Ceny kalendarzy:

Kalendarz A4: 39 zł + koszt wysyłki (1 sztuka 8,50 zł – 2 sztuki 9,50 zł – 3 sztuki 10,50 zł)*

Kalendarz A3: 50 zł + koszt wysyłki (1 sztuka 9,50 zł – 2 sztuki 10,50 zł – 3 sztuki 11,50 zł)*

*przesyłka pocztowa polecona

 

KUP KALENDARZ, WYGRAJ WYJAZD W TATRY!

Bardzo chcieliśmy jakoś „nagrodzić” osoby, które zamówią nasz kalendarz. Wpadliśmy na pomysł, by do „co któregoś” egzemplarza wrzucić karteczkę z napisem „JEDZIESZ W GÓRY”. Dzięki hojności naszych partnerów, akcja doszła do skutku! W tym miejscu dziękujemy MTB Hostel, Willi Aniołówka i Willi Stachoniówka, które przekazały całkiem pokaźny zbiór pakietów nagród. Jeden pakiet to 2 noclegi dla 2 osób do wykorzystania w 2016 roku (w terminie ustalonym z właścicielami obiektów), jest więc o co „walczyć” 🙂

 

UWAGA:

Obecnie zbieramy zamówienia i wpłaty, gdyż liczba kalendarzy jest ograniczona. Wysyłkę rozpoczniemy w drugiej połowie października, prosimy więc o cierpliwość.

 

PROJEKTY KALENDARZY

 

Kalendarz A4 (pionowy):

 

Kalendarz A3 (poziomy):

 

PARTNERZY:

 

www.mtbhostel.pl

www.aniolowka.pl

 

 

www.stachoniowka.info.pl

 

 

 

 

DRUK:

 

 

 

Kalendarze, jak co roku, drukujemy w Drukarni Empresse, której usługi szczerze polecamy.

www.empresseart.com

 

 

ZAMÓW KALENDARZ

(kliknięcie przeniesie Cię do formularza zamówienia)

Tagi: fotografia kalendarz Tatromaniak


Powiązane artykuły