20 mar 2023

„Jedziemy w Tatry” – jedyna w swoim rodzaju terenowa gra planszowa PRZEDSPRZEDAŻ

„Jedziemy w Tatry” – jedyna w swoim rodzaju terenowa gra planszowa PRZEDSPRZEDAŻ

Jedziemy w Tatry to niepowtarzalna gra, w której plansza obejmuje powierzchnię ok. 175 km2, pionkiem do gry jesteś Ty sam, a o kolejnych ruchach nie decyduje rzut klasyczną kostką, lecz Twoje własne nogi! Tempo rozgrywki zależy tylko od Ciebie, a końcowe sukcesy są zwieńczone realnymi nagrodami.

 

Gra skierowana jest zarówno dla zaawansowanych Tatromaniaków, którzy chcą podnieść sobie poprzeczkę i wyznaczyć ambitne cele, jak i osób szukających inspiracji do rozpoczęcia przygody w Tatrach.​

Gdy w 2017 roku poznałem moją przyszłą żonę Paulinę wiedziałem, że muszę zrobić wszystko, aby zachęcić ją do górskich wędrówek. Zadanie było trudne, ponieważ moja ukochana nie jeździła w góry, wręcz przeciwnie – surfowała nad morzem.​

Wiedziałem, że bardzo łatwo zniechęcić drugą osobę do wspólnych wypraw poprzez rozpoczęcie górskiej przygody od zbyt trudnych tras.

Z tego powodu na początek szukałem idealnego szlaku: z pięknymi widokami, niezbyt męczącego i mającego w sobie „to coś”. Dodatkowo chciałem wzbudzić zaangażowanie przyszłej żony wprowadzając w nasze wyprawy elementy grywalizacji (zagadki, ciekawostki i nagrody za włożony wysiłek). Idąc za tą ideą w domowych warunkach stworzyłem pierwszy egzemplarz gry, który w ówczesnym założeniu miał być jedynym.

 

Po namowach bliskich postanowiłem podzielić się pomysłem z Wami!

Tym sposobem po delikatnych modyfikacjach prototypu powstała aktualna wersja gry Jedziemy w Tatry”, której przedsprzedaż rusza właśnie dzisiaj!

Skorzystaj z limitowanej oferty i zakup produkt w najniższej cenie.

 

Pozwól, aby gra zabrała Cię w obfitującą w piękne widoki przygodę, dzięki której w wyjątkowy sposób poznasz Tatry lub odkryjesz je na nowo! 

A może chcesz zarazić swoją pasją do gór najbliższych? Dzięki tej grze ruszą na szlak dodatkowo zmotywowani 😉

Bez względu na powód zajrzyj na: jedziemywtatry.pl

Tagi: gra Jedziemy w Tatry zabawa


Powiązane artykuły