08 gru 2014

Galeria autorska: Krzysztof Mierzejewski

Galeria autorska: Krzysztof Mierzejewski

Bohaterem czwartej już części cyklu poświęconego fotografom ukazującym piękno Tatr jest Krzysztof Mierzejewski.

 

Zanim zapoznacie się z niesamowitymi zdjęciami Krzysztofa, przeczytajcie jak sam definiuje swoją fotograficzną pasję:

„Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się kiedy miałem 6 lat. Co prawda wtedy jeszcze nie tak zupełnie na poważnie. Jednak z uśmiechem na twarzy wracam do tamtych chwil, kiedy to pierwszy raz naciskam spust migawki rodzinnej Smieny.
 
Można by rzec, iż krajobraz fascynował mnie od zawsze. Przejawiało się to z jednej strony w zachwycie, którego doznawałem w swoich pierwszych leśnych czy też górskich wędrówkach wraz z rodzicami. Z drugiej strony pamiętam towarzyszący mi niedosyt, którego doświadczałem oglądając widokówki ze znanych mi czy też odwiedzonych właśnie miejsc.
 
Ciągle jestem amatorem co doskonale wpisuje się w definicję tegoż słowa. Bowiem wedle definicji „Amator” to osoba, która zajmuje się czymś dla przyjemności, lubiąca coś. Od profesjonalisty różni mnie przede wszystkim ilość czasu, który poświęcam na swoją pasję. 
 
Oczywiście niejednokrotnie zastanawiam się nad tym czy chciałbym zostać profesjonalistą i całkowicie poświęcić się zawodowo fotografii krajobrazu. Zdarza się, że przemyślenia te towarzyszą mi w często samotnych wędrówkach górskich, w których to uciekam od zgiełku dzisiejszego świata. Góry bowiem przywracają mój wewnętrzny spokój.”
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz więcej zdjęć Krzysztofa Mierzejewskiego:
 
Strona internetowa: www.krzysztofmierzejewski.com
 

Tagi: fotografia galeria autorska Krzysztof Mierzejewski zdjęcia Tatr


Powiązane artykuły