20 paź 2014

Galeria autorska: Andrzej Śliwiński

Galeria autorska: Andrzej Śliwiński

Kolejna odsłona cyklu poświęconego autorom najpiękniejszych tatrzańskich zdjęć. Dziś zachęcamy do zapoznania się z fotografiami Andrzeja Śliwińskiego.

 
Na początek tradycyjnie kilka słów od samego Autora:
 
Fotografia jest moim hobby i wielką pasją, której od kilkunastu lat poświęcam większą część swojego wolnego czasu. Lubię naturalne światło i staram się je wykorzystać jak najlepiej w celu oddania naturalnych barw i światłocieni zbliżonych do tego, co widzi ludzkie oko. Nie wzbraniam się jednak przed doświetleniem niektórych zdjęć sztucznym światłem czy bardziej efektowną obróbką. Pierwsze zdjęcia wykonywałem w Tatrach i na Podhalu. Pasja do gór, przyrody i fotografii zaprowadziła mnie w różne części świata – do Azji, Afryki, a także do wielu państw europejskich. Po każdej z dalekich wypraw z przyjemnością wracam wa Tatry.
 
Moje zdjęcia można zobaczyć w kwartalniku Tatry, publikacjach edukacyjnych Tatrzańskiego Parku Narodowego, kalendarzach, pocztówkach, czasopismach (Góry, Dzikie Życie, Magazyn Narciarski), przewodnikach turystycznych i książkach popularno-naukowych. W ciągu ostatnich lat miałem kilka autorskich wystaw fotografii, uczestniczyłem również w wystawach zbiorowych. Moje zdjęcia można zobaczyć w zakopiańskich aptekach na Bystrem i na Kasprusiach, w szkolnej bibliotece Im. Oswalda Balzera w Zakopanem oraz w licznych pensjonatach na Podhalu.
 
GALERIA ZDJĘĆ:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Więcej zdjęć Andrzeja Śliwińskiego znajdziecie na:
 

Tagi: Andrzej Śliwiński fotografia galeria autorska


Powiązane artykuły