05 lip 2017

Dzieci z Domu Dziecka jadą w Tatry. Poszukujemy chętnych do pomocy

Dzieci z Domu Dziecka jadą w Tatry. Poszukujemy chętnych do pomocy

Poszukujemy wolontariuszy chętnych do pomocy przy obozach w Kościelisku, organizowanych dla podopiecznych dwóch Domów Dziecka.

 

Będzie to druga edycja obozów organizowanych przez gospodarzy MTB Hostel w Kościelisku (obiektu będącego także bazą Zlotów Tatromaniaków). Rok temu właśnie przez Tatromaniaka udało się znaleźć osoby chętne do pomocy, gorąco liczymy że tym razem będzie podobnie. Obozy odbędą się w terminach 31.07.-7.08. oraz 7.08.-14.08.

Celem obozów o nazwie „Zróbmy sobie mapę marzeń” jest ciekawe zorganizowanie dzieciom czasu, z uwzględnieniem zajęć edukacyjnych i górskich wędrówek. Uczestnicy będą mieli spotkania z przedstawicielami różnych zawodów, lekcje samoobrony itp. Poszukujemy osób, które zechciałyby pomóc w tym przedsięwzięciu (nocleg i wyżywienie dla wolontariuszy zapewnione).

Potrzeba:

– 4 wolontariuszy (głównie do pomocy przy posiłkach itp.)

– osoby prowadzącej fitness lub inne zajęcia fizyczne

– osoby nauczającej języka obcego (język dowolny)

– osób, które mogłyby poprowadzić dla dzieci jakieś ciekawe zajęcia (tematyka praktycznie dowolna) lub jakkolwiek zmotywować młodzież, np. poprzez podzielenie się swoją historią, doświadczeniem

– osoby mogącej robić zdjęcia

– wszelkich przedmiotów, które mogłyby się przydać dzieciom, np. artykuły szkolne, książki, ubrania itp.

 

Wszelkie pytania prosimy kierować do pomysłodawczyni akcji Any Trajanovskiej z MTB Hostel, tel. 606 964 105, mail: ana.trajanovska@gmail.com

 

Pamiętajcie, warto pomagać! A przy okazji odwiedzić Tatry 🙂

 

Zdjęcia z zeszłorocznych obozów:

 

Tagi: Dom Dziecka dzieci MTB Hostel obóz pomoc wolontariat


Powiązane artykuły