Willa Sosnowa Ostoja

Miejscowość: Słodyczki
Typ: Wille

„Willa „Sosnowa Ostoja” to miejsce dla chcących wypoczywać z dala od zgiełku miasta, doceniających czyste powietrze i piękne widoki, wszystko z poziomu 1070 m n.p.m.

By umilić pobyt naszym gościom, oddajemy do dyspozycji salę kominkową z TV, w której napić się można dobrej kawy, herbaty, zjeść ciacho, na wieczory książka z naszej biblioteczki, gry rodzinne….a tym bardziej aktywnym, proponujemy spędzenie czasu w sali rekreacyjnej z siłownią, fotelem do masażu, stołem do ping-ponga. Nasi goście mogą także bezpłatnie korzystać z sauny oraz w okresie czerwiec-październik z zewnętrznego basenu z przepięknym widokiem na panoramę Tatr oraz pasmo Gubałówki. W ogrodzie znajduje się także altana ogrodowa, sprzęt do grillowania oraz plac zabaw dla dzieci, boisko do koszykówki i badmintona.

Słodyczki to wyjątkowe miejsce, na granicy Kościeliska, blisko Gubałówki. Idealna lokalizacja z dojazdem z trzech stron: 1. Rabka-Czarny Dunajec-Chochołów lub Nowy Targ-Czarny Dunajec- Chochołów, 2. Poronin- Ząb- Nowe Bystre, 3. Zakopane- Kościelisko.

Z dala od tłumów, ale wszędzie blisko: Dolina Kościeliska- 7 km, Dolina Chochołowska – 10 km, Termy Chochołowskie 10 km, Centrum Zakopanego 7,5 km, 15-20 min spacerem na Gubałówkę. Dla miłośników nart Witów-ski, Polana Szymoszkowa, Suche, Ząb…a dla wymagających Białka Tatrzańska oddalona o 30 km. W odległości 11 km przejście graniczne w Chochołowie.

Dla grup zorganizowanych do dyspozycji klimatyzowana sala konferencyjna na 35 osób, z pełnym wyposażeniem. Oferujemy także pełne wyżywienie z domowymi, regionalnymi potrawami, przerwy kawowe, uroczyste kolacje, wieczory grillowe, ogniska. Na potrzeby naszych gości wraz z partnerami zewnętrznymi możemy zorganizować dodatkowe atrakcje jak kuligi, wycieczki z przewodnikiem i rowerowe, loty balonem, skoki spadochronowe…i wiele, wiele innych.

Podana cena minimalna obejmuje nocleg ze śniadaniem.

 

Lokalizacja obiektu: