Dwór Pan Tadeusz

Miejscowość: Orawka
Typ: Domki

 

Dwór Pan Tadeusz to trzy luksusowe domy z bali położone w malowniczej i spokojnej Orawce. Apartamenty zostały urządzone w wysokim standardzie, co zapewni gościom możliwość zrelaksowania się i ucieczki od codzienności.

Najmniejszym domem przeznaczonym dla minimum pięciu osób jest Gerwazy. Liczy on 80 metrów kwadratowych, na których znajdują się dwie sypialnie, salon z klimatycznym kominkiem, dwie łazienki oraz w pełni wyposażona kuchnia z widokiem na Tatry.

Telimena – nieco większa, bo stumetrowa – to kolejny z luksusowo urządzonych apartamentów. Wewnątrz znajdują się trzy sypialnie, salon z kominkiem, dwie łazienki oraz kuchnia. Podobnym układem charakteryzuje się Zosieńka – jest jednak większa o 20 metrów kwadratowych.

Wszystkie domy posiadają podgrzewane podłogi, dostęp do Wi-Fi i parking.

Dwór Pan Tadeusz to jednak nie tylko apartamenty, ale także inne atrakcje. Mowa tu na przykład o saunie i zewnętrznym jacuzzi (hot tub), w których goście mogą wypocząć oraz Biesiadni, która służyć ma integracji, zabawie i oczywiście jedzeniu. Prawdziwą atrakcją Dworu są sympatyczne alpaki – Zosia, Hanka i Jasiu – które, jak na prawdziwych gospodarzy przystało, czekają na gości z niecierpliwością!

Dołożymy wszelkich starań, aby pobyt w Dworze Pan Tadeusz był dla Państwa niezwykłym przeżyciem. Ponad wszystko cenimy sobie bowiem wygodę gości oraz jakość ich odpoczynku.

 

Lokalizacja obiektu:

Ostatnio Dodane Zdjęcia

Dołącz do społeczności Tatromaniaka

ZAREJESTRUJ SIĘ