02 lip 2023

Pobierz za darmo e-booka „100 zagadek o Tatrach. Topografia”

Pobierz za darmo e-booka „100 zagadek o Tatrach. Topografia”

Zapraszam do bezpłatnego pobrania e-booka „100 zagadek o Tatrach. Topografia”.

 

Moi Drodzy, w ramach podziękowania za Wasze wsparcie na ZRZUTCE na dalszą działalność i rozwój Tatromaniaka mam dla Was kolejny prezent. Jest to możliwość bezpłatnego pobrania e-booka „100 zagadek o Tatrach. Topografia” (tylko do 4.07.!!!). Stanowić on będzie nie tylko dobrą zabawę, ale i ciekawą formę nauki. Każda ze 100 zagadek ma rozwiązanie na kolejnej stronie wraz z przydatnymi informacjami, a w wielu przypadkach również opracowaniami topograficznymi.

Autorem e-booka jest Jan Krzeptowski-Sabała, przewodnik tatrzański i edukator TPN, wielki miłośnik przyrody Tatr (zajrzyjcie na jego kanał na Youtube).

Sklepowa cena e-booka to 35 zł. Dziś udostępniam go do bezpłatnego pobrania wszystkim – nie tylko osobom, które wsparły zrzutkę. Jeśli ktoś z Was pobierze e-booka, skorzysta z niego i będzie chciał się odwdzięczyć dorzucając symboliczne kilka złotych na dalszą działalność Tatromaniaka, będzie mi bardzo miło. Jeśli nie macie takiej możliwości lub chęci, nie ma sprawy, niech opracowanie służy Wam tak czy siak.

Mam nadzieję, że e-book okaże się ciekawą lekturą, która pozwoli Wam poznać Tatry nieco lepiej 🙂

Plik z e-bookiem ma rozmiar ponad 85 MB, więc pobranie go zajmie pewnie chwilę.

POBIERZ E-BOOKA (plik PDF)

Tagi: e-book edukacja topografia zagadki


Powiązane artykuły