09 wrz 2019

Kalendarz Tatromaniaka 2020 – projekt i zamówienia

Kalendarz Tatromaniaka 2020 – projekt i zamówienia

Rozpoczynamy przyjmowanie zamówień na kalendarz ścienny na rok 2020. Liczba kalendarzy jest ograniczona.

 

Jak co roku, oferujemy kalendarz w dwóch formatach: A4 (pionowy) i A3 (poziomy). Oba formaty różnią się projektem: kalendarz A4 jest bardziej praktyczny, znajdują się w nim informacje odnośnie wszystkich świąt, jest również miejsce na ewentualne notatki przy konkretnych datach; kalendarz A3 jest natomiast typowo fotograficzny, to zdjęcie jest jego głównym tematem i ma świetnie prezentować się na ścianie.

Kalendarze drukowane są na wysokiej jakości, grubym papierze fotograficznym (papier matowy 250 g/m², nie powodujący odblasków np. przy padaniu na kalendarz promieni słonecznych), zwieńczone spiralą z zawieszką u góry. Podobnie jak w poprzednich latach kładziemy duży nacisk na porządne wykonanie i właściwe odwzorowanie kolorów w druku.

 

KUP KALENDARZ, WYGRAJ WYJAZD W TATRY (i nie tylko)!

Jak co roku, bardzo chcemy odwdzięczyć się osobom, które zamówią nasz kalendarz. Kupując go, będziecie mieli szansę wygrać atrakcyjne nagrody. Do części kalendarzy losowo wrzucimy karteczki z napisem „JEDZIESZ W GÓRY!”. Właściciele szczęśliwych kalendarzy wygrywają 2-dniowe pobyty w Tatrach dla 2 osób (do wykorzystania w 2020 r., w terminie ustalonym z właścicielami obiektu noclegowego). Wszystko dzięki hojności naszych partnerów, chętnie goszczących Tatromaniaków. W tym roku są to: Willa Roztoka, Target Hostel, Willa Aniołówka, Dom w Dziadkówce, Sun&Snow – wynajem apartamentów, Willa Bachledówka oraz Willa Sosnowa Ostoja. Dodatkowo w części egzemplarzy znajdą się vouchery do wykorzystania w Terma Bania w Białce Tatrzańskiej oraz restauracji Góralski Browar w Zakopanem. Nagród jest naprawdę sporo, więc jest o co walczyć ?

UWAGA! Aktualnie rozpoczynamy przyjmowanie zamówień na kalendarze. Z wysyłką ruszymy w pierwszej połowie listopada, prosimy zatem o uzbrojenie się w cierpliwość. Z przyczyn technicznych nakład kalendarzy w tym roku jest nieco mniejszy niż ostatnio. Jeśli jesteście zainteresowani nabyciem kalendarza (np. już z myślą o prezencie świątecznym), nie odwlekajcie tego do ostatniej chwili (rok temu dla wielu osób kalendarzy zabrakło, a my niestety niewiele możemy na to wówczas poradzić…).

Zamawianie kalendarzy odbywa się przez Sklep Tatromaniaka.

Kalendarze wysyłane są przesyłką kurierską, z wysoką dbałością o odpowiednie zabezpieczenie przed zniszczeniem. Można zamówić kilka kalendarzy lub kalendarz i inne produkty ze sklepu w jednej paczce.

Cena kalendarza A4 to 59 zł, kalendarza A3 – 79 zł (+ koszt wysyłki)

Znaczna część przychodów z kalendarza przeznaczona zostanie zapewne na pokrycie opłat związanych z funkcjonowaniem portalu. Decydując się na zakup wspieracie nasze działania, za co bardzo dziękujemy.

 

ZAMÓW KALENDARZ

 

PROJEKTY KALENDARZY

 

KALENDARZ A4 (pionowy):

ZAMÓW KALENDARZ A4

 

KALENDARZ A3 (poziomy):

ZAMÓW KALENDARZ A3

 

PARTNERZY:

 

www.willaroztoka.pl

 

www.sunandsnow.pl

 

www.targethostel.pl

 

www.aniolowka.pl

 

www.sosnowaostoja.pl

 

www.willabachledowka.pl

 

www.domwdziadkowce.pl

 

www.goralskibrowar.pl

 

www.termabania.pl

 

DRUK:

www.krukbook.pl

 

 

ZAMÓW KALENDARZ

 

Tagi: fotografia kalendarz Kalendarz Tatromaniaka


Powiązane artykuły