05 Wrz 2018
3

Kalendarz Tatromaniaka 2019 – projekt i zamówienia

Rozpoczynamy przyjmowanie zamówień na kalendarz na rok 2019. Liczba kalendarzy jest ograniczona.

 

Jak co roku, oferujemy kalendarz w dwóch formatach: A4 (pionowy) i A3 (poziomy). Oba formaty różnią się projektem: kalendarz A4 jest bardziej praktyczny, znajdują się w nim informacje odnośnie wszystkich świąt, jest również miejsce na ewentualne notatki przy konkretnych datach; kalendarz A3 jest natomiast typowo fotograficzny, to zdjęcie jest jego głównym tematem i ma świetnie prezentować się na ścianie.

Kalendarze drukowane są na wysokiej jakości, grubym papierze fotograficznym (papier matowy 250 g/m², nie powodujący odblasków np. przy padaniu na kalendarz promieni słonecznych), zwieńczone spiralą z zawieszką u góry. Podobnie jak w poprzednich latach kładziemy duży nacisk na porządne wykonanie i właściwe odwzorowanie kolorów w druku.

 

KUP KALENDARZ, WYGRAJ WYJAZD W TATRY!

Jak co roku, bardzo chcemy odwdzięczyć się osobom, które zamówią nasz kalendarz. Kupując go, będziecie mieli szansę wygrać atrakcyjne nagrody. Do części kalendarzy losowo wrzucimy karteczki z napisem „JEDZIESZ W GÓRY!”. Właściciele szczęśliwych kalendarzy wygrywają 2-dniowe pobyty w Tatrach dla 2 osób (do wykorzystania w 2019 r., w terminie ustalonym z właścicielami obiektu noclegowego). Wszystko dzięki hojności naszych partnerów, chętnie goszczących Tatromaniaków. W tym roku są to: Target Hostel, Willa Aniołówka, Willa Swoboda, Dom w Dziadkówce, Figusówka oraz Rancho Zakopane. Dodatkowo w części egzemplarzy znajdą się vouchery do wykorzystania w Termach Bukovina. Nagród jest naprawdę sporo, więc jest o co walczyć 😉

UWAGA! Aktualnie rozpoczynamy przyjmowanie zamówień na kalendarze. Z wysyłką ruszymy w pierwszej połowie listopada, prosimy zatem o uzbrojenie się w cierpliwość. Z przyczyn technicznych nakład kalendarzy w tym roku jest nieco mniejszy niż ostatnio. Jeśli jesteście zainteresowani nabyciem kalendarza (np. już z myślą o prezencie świątecznym), nie odwlekajcie tego do ostatniej chwili (rok temu dla wielu osób kalendarzy zabrakło, a my niestety niewiele możemy na to wówczas poradzić…).

Zamówienia na kalendarze przyjmujemy przez Sklep Tatromaniaka. Potwierdzeniem zamówienia jest jego opłacenie (za pomocą przelewu tradycyjnego lub przelewy24).

Kalendarze wysyłane są przesyłką pocztową poleconą, z wysoką dbałością o odpowiednie zabezpieczenie przed zniszczeniem. Można zamówić kilka kalendarzy w jednej paczce. Nie ma natomiast możliwości łączenia w jednej wysyłce kalendarzy i innych produktów ze sklepu (wysyłane są w innym terminie, w innej formie, z innego miejsca), za co z góry przepraszamy.

 

Cena kalendarza A4 to 59 zł, kalendarza A3 – 79 zł (+ koszt wysyłki)

Znaczna część przychodów z kalendarza przeznaczona zostanie zapewne na pokrycie opłat związanych z funkcjonowaniem portalu. Decydując się na zakup wspieracie nasze działania, za co bardzo dziękujemy.

 

ZAMÓW KALENDARZ

 

PROJEKTY KALENDARZY

KALENDARZ A4 (pionowy):

 

ZAMÓW KALENDARZ A4

(kliknięcie przeniesie Cię do Sklepu Tatromaniaka)

 

 

KALENDARZ A3 (poziomy):

 

 

ZAMÓW KALENDARZ A3

(kliknięcie przeniesie Cię do Sklepu Tatromaniaka)

 

PARTNERZY:

 

www.targethostel.pl

 

www.aniolowka.pl

 

www.willaswoboda.pl

 

www.termabukowina.pl

 

www.figusowka.pl

 

www.ranchozakopane.pl

 

www.domwdziadkowce.pl

 

DRUK:

 

www.krukbook.pl

 

 

ZAMÓW KALENDARZ

Tagi: fotografia kalendarz Kalendarz Tatromaniaka Sklep Tatromaniaka


Zalogowany jako :

Dodaj komentarz:

Komentarze:
Image of Łukasz

Łukasz |5 września 2018

Czy na kalendarzu A4 będą wypisane imieniny? czy tylko święta i miejsce puste na notatki?

Image of Magdalena Pazio

Magdalena Pazio |5 września 2018

Piękny kalendarz ale dwa razy Wielkanoc, brak Bożego Ciała, brak święta 3-go maja, będą poprawki???

Image of tatromaniak

tatromaniak |5 września 2018

Pani Magdaleno, to tylko błąd na wizualizacji, już poprawiony. Oczywiście w druku wszystko będzie w porządku, bezbłędnie :) Dziękuję za czujność, pozdrawiam!

Powiązane artykuły

Ostatnio Dodane Zdjęcia

Dołącz do społeczności Tatromaniaka

ZAREJESTRUJ SIĘ