20 lis 2018

Kalendarz Tatromaniaka 2019 – końcówka nakładu!

Kalendarz Tatromaniaka 2019 – końcówka nakładu!

Zostały ostatnie sztuki Kalendarza Tatromaniaka na rok 2019. Jeśli ktoś jeszcze jest zainteresowany nabyciem, zapraszamy.

 

Jak co roku, oferujemy kalendarz w dwóch formatach: A4 (pionowy) i A3 (poziomy). Oba formaty różnią się projektem: kalendarz A4 jest bardziej praktyczny, znajdują się w nim informacje odnośnie wszystkich świąt, jest również miejsce na ewentualne notatki przy konkretnych datach; kalendarz A3 jest natomiast typowo fotograficzny, to zdjęcie jest jego głównym tematem i ma świetnie prezentować się na ścianie.

Kalendarze drukowane są na wysokiej jakości, grubym papierze fotograficznym (papier matowy 250 g/m², nie powodujący odblasków np. przy padaniu na kalendarz promieni słonecznych), zwieńczone spiralą z zawieszką u góry. Podobnie jak w poprzednich latach kładziemy duży nacisk na porządne wykonanie i właściwe odwzorowanie kolorów w druku.

 

KUP KALENDARZ, WYGRAJ WYJAZD W TATRY!

Jak co roku, bardzo chcemy odwdzięczyć się osobom, które zamówią nasz kalendarz. Kupując go, będziecie mieli szansę wygrać atrakcyjne nagrody. Do części kalendarzy losowo wrzucimy karteczki z napisem „JEDZIESZ W GÓRY!”. Właściciele szczęśliwych kalendarzy wygrywają 2-dniowe pobyty w Tatrach dla 2 osób (do wykorzystania w 2019 r., w terminie ustalonym z właścicielami obiektu noclegowego). Wszystko dzięki hojności naszych partnerów, chętnie goszczących Tatromaniaków. W tym roku są to: Target Hostel, Willa Aniołówka, Willa Swoboda, Dom w Dziadkówce, Figusówka oraz Rancho Zakopane. Dodatkowo w części egzemplarzy znajdą się vouchery do wykorzystania w Termach Bukovina. Nagród jest naprawdę sporo, więc jest o co walczyć 😉

 

Zamówienia na kalendarze przyjmujemy przez specjalny FORMULARZ. Potwierdzeniem zamówienia jest jego opłacenie (za pomocą przelewu tradycyjnego na dane przesłane na podany w zamówieniu adres e-mail)

Kalendarze wysyłane są przesyłką pocztową poleconą, z wysoką dbałością o odpowiednie zabezpieczenie przed zniszczeniem. Można zamówić kilka kalendarzy w jednej paczce.

 

Cena kalendarza A4 to 59 zł, kalendarza A3 – 79 zł (+ koszt wysyłki)

Znaczna część przychodów z kalendarza przeznaczona zostanie zapewne na pokrycie opłat związanych z funkcjonowaniem portalu. Decydując się na zakup wspieracie nasze działania, za co bardzo dziękujemy.

 

ZAMÓW KALENDARZ

 

PROJEKTY KALENDARZY

KALENDARZ A4 (pionowy):

 

ZAMÓW KALENDARZ A4

 

 

KALENDARZ A3 (poziomy):

 

 

ZAMÓW KALENDARZ A3

 

PARTNERZY:

 

www.targethostel.pl

 

www.aniolowka.pl

 

www.willaswoboda.pl

 

www.termabukowina.pl

 

www.figusowka.pl

 

www.ranchozakopane.pl

 

www.domwdziadkowce.pl

 

DRUK:

 

www.krukbook.pl

 

 

ZAMÓW KALENDARZ

Tagi: fotografia kalendarz Kalendarz Tatromaniaka społeczność


Powiązane artykuły