09 Paź 2017

Kalendarz Tatromaniaka 2018 – projekt i zamówienia

Kalendarz Tatromaniaka 2018 – projekt i zamówienia

Rozpoczynamy przyjmowanie zamówień na kalendarz na rok 2018. Liczba kalendarzy jest ograniczona.

 

Podobnie jak rok temu, oferujemy kalendarz w dwóch formatach: A4 (pionowy) i A3 (poziomy). Oba formaty różnią się projektem: kalendarz A4 jest bardziej praktyczny, znajdują się w nim informacje odnośnie wszystkich świąt, jest również miejsce na ewentualne notatki przy konkretnych datach; kalendarz A3 jest natomiast typowo fotograficzny, to zdjęcie jest jego głównym tematem i ma świetnie prezentować się na ścianie.

Kalendarze drukowane są na wysokiej jakości papierze fotograficznym (papier matowy 200 g/m², nie powodujący odblasków np. przy padaniu na kalendarz promieni słonecznych), zwieńczone spiralą z zawieszką u góry. Podobnie jak w poprzednich latach kładziemy duży nacisk na porządne wykonanie i właściwe odwzorowanie kolorów w druku.

 

KUP KALENDARZ, WYGRAJ WYJAZD W TATRY!

Jak co roku, bardzo chcemy odwdzięczyć się osobom, które zamówią nasz kalendarz. Kupując go, będziecie mieli szansę wygrać atrakcyjne nagrody. Do części kalendarzy losowo wrzucimy karteczki z napisem „JEDZIESZ W GÓRY!”. Właściciele szczęśliwych kalendarzy wygrywają 2-dniowe pobyty w Tatrach dla 2 osób (do wykorzystania w 2017 r., w terminie ustalonym z właścicielami obiektu noclegowego). Wszystko dzięki hojności naszych partnerów, chętnie goszczących Tatromaniaków. W tym roku są to: MTB Hostel, Willa Aniołówka, Willa Stachoniówka, Willa Swoboda, Dom w Dziadkówce, Figusówka oraz Dacza turysty i biegacza. Nagród jest naprawdę sporo, więc jest o co walczyć 😉

 

UWAGA! Aktualnie rozpoczynamy przyjmowanie zamówień na kalendarze. Z wysyłką ruszymy w pierwszej połowie listopada, prosimy zatem o uzbrojenie się w cierpliwość. Z przyczyn technicznych nakład kalendarzy w tym roku jest nieco mniejszy niż ostatnio. Jeśli jesteście zainteresowani nabyciem kalendarza (np. już z myślą o prezencie świątecznym), nie odwlekajcie tego do ostatniej chwili (rok temu niestety dla wielu osób kalendarzy zabrakło, a my niestety niewiele możemy na to wówczas poradzić…).

 

Zamówienia na kalendarze przyjmujemy przez Sklep Tatromaniaka. Potwierdzeniem zamówienia jest jego opłacenie (za pomocą przelewu tradycyjnego lub przelewy24).

Kalendarze wysyłane są przesyłką pocztową poleconą, z wysoką dbałością o odpowiednie zabezpieczenie przed zniszczeniem. Można zamówić kilka kalendarzy w jednej paczce. Nie ma natomiast możliwości łączenia w jednej wysyłce kalendarzy i innych produktów ze sklepu (wysyłane są w innym terminie, w innej formie, z innego miejsca), za co z góry przepraszamy.

 

Cena kalendarza A4 to 49 zł, kalendarza A3 – 65 zł (+ koszty wysyłki).

 

ZAMÓW KALENDARZ

 

 

PROJEKTY KALENDARZY

 

KALENDARZ A4 (pionowy):

ZAMÓW KALENDARZ A4

(kliknięcie przeniesie Cię do Sklepu Tatromaniaka)

 

 

KALENDARZ A3 (poziomy):

 

ZAMÓW KALENDARZ A3

(kliknięcie przeniesie Cię do Sklepu Tatromaniaka)

 

 

PARTNERZY:

 

 

www.mtbhostel.pl

 

 

www.aniolowka.pl

 

 

www.willaswoboda.pl

 

 

www.stachoniowka.info.pl

 

 

www.daczabiegacza.pl

 

 

www.figusowka.pl

 

 

www.domwdziadkowce.pl

 

 

DRUK:

 

 

www.krukbook.pl

 

 

 

ZAMÓW KALENDARZ

Tagi: kalendarz kalendarz 2018 Kalendarz Tatromaniaka kalendarz tatrzański krajobrazy prezent Tatromaniacy Tatry zakupy


Powiązane artykuły