25 Kwi 2021

E-book „Przewodnik po Tatrach Słowackich” – pobierz ZA DARMO

E-book „Przewodnik po Tatrach Słowackich” – pobierz ZA DARMO

Zapraszam do bezpłatnego pobrania e-booka „Przewodnik po Tatrach Słowackich. Szlaki turystyczne”.

 

W ramach kolejnego podziękowania za wsparcie ZRZUTKI na dalszą działalność i rozwój Tatromaniaka, udostępniam Wam do pobrania za darmo e-booka z opisami szlaków w Tatrach Słowackich. Co prawda pierwotnie miał on być udostępniony po osiągnięciu progu 4809 wspierających (odpowiadającemu symbolicznie wysokości Mont Blanc, bo na liczbę 2655 – wysokość Gerlacha – udostępniałem Przewodnik po Tatrach Polskich), ale mniejsza z tym, to tylko zabawa 🙂

Przewodnik zawiera 118 stron i 72 opisane trasy wycieczek, przy których zawarto również czasy przejścia, stopień trudności, główne punkty na trasie (wraz z wysokościami n.p.m.) oraz słowniczek polsko-słowacki.

Udostępniam go do bezpłatnego pobrania Wam wszystkim – nie tylko osobom, które wsparły zrzutkę. Jeśli ktoś z Was pobierze e-booka, skorzysta z niego i będzie chciał się odwdzięczyć dorzucając symboliczne kilka złotych do celu, który w założeniu ma służyć nam wszystkim, będzie mi bardzo miło. Jeśli nie macie takiej możliwości lub chęci, nie ma sprawy.

Mam nadzieję, że e-book okaże się ciekawą lekturą, przydatną przy planowaniu tras tatrzańskich wycieczek 🙂

POBIERZ E-BOOKA (plik PDF)

Zapraszam Was również do korzystania z bogatej BAZY SZLAKÓW na Tatromaniaku. Przy każdej trasie znajdziecie jej opis i bardzo dokładną dokumentację fotograficzną.

Tagi: e-book edukacja przewodnik Słowacja szlaki Tatry Słowackie turystyka


Powiązane artykuły